bugün

Bugünlük yırttığım doğa olayıdır. Yarına kaçış yok ama maalesef.. Mesaisi olan herkese kolay gelsin.
sabah sabah okula gitmek değildir.
işten önce parayı bulana sonra da kapitalist düzene söv bence.
başkasına çalışırken kaç saat mesai yapılacağı bellidir. eses kölelik insanın kendi işini yapmasıdır, ne gecesi bellidir ne de gündüzü.
Yarından itibaren başlanılacak eylem. Bugün bir bahane ile yırttım.
Tatilin orta yerinden caaarrrt diye işe gitmektir. Bugün için.
Aslında bunun saatle ilgisi yok.

Saat 10'da kalkılacak bir iş bulsak yine isyan ederiz.Çünkü biz insanlar o Zamanda gece 3-4 'e kadar oturmaya kalkarız " Nasıl olsa geç kalkıyorum yaaaa" diyerek...Dolayısıyla yine uykumuzu alamayız, dağa taşa söveriz...
Çekilmez bir adam oldum yine. Uykusuz, aksi, lanet.
Gibi ruh hallerine sokar insanı. Evet.
cumartesi günü çalışan varmı hala bu ülkede diye güldürdüp düşündürmüştür. yaşasın 2 gün tatil.
Çok saçma.
Ne biliyim en azından bir kahvaltı yapıp, sıcak bir çay içip öyle gidebilirdik..
insanı derinden yaralayan bir zorunluluk. hayır yani kim dedi sabahın köründe işlere başlıyalım. ve bunu niye kabul ettiler anlamak zorluyor insanı.
https://www.youtube.com/w...cNtE&feature=youtu.be
Sabah sabah değilde bayramdan sonra zor geliyor :(
doğanın kanunu değil. dedelerimiz tarlaya bahçeye inek otlatmaya gidermiş mümkünse beni ilk insanların yanına ışınlayın. sanayi devrimi, sınıf farkı vs. onları da görmeyeyim.
sabahları kalkmaya bir türlü alışamadım la. gün boyu sersem dolaşıyom bu nedir lo.