bugün

sevmediğim ve kendini kaybetmiş kızdır,efendim.
er kişi kalkmış,ihtiyacını giderecek ama bir bakıyor penisin diğer ucunda bir kız var.
şimdi bu kızın sabah ereksiyonun ne olduğundan haberi yok sözde,ayıp efendim ayıp.ne zaman istedi de kaldırmadık derler insana...
"bende seni çağıracaktım, çuk oturdu valla" denir.
100 dolara çalışıyordur.

ruj varmı ruj ?
ilişki sırasında sertleşme sorunu yaşayan cinslerimin yaşadığı sorundur. * *
en azından sabah sabah bi tuvalete gitmeyi beklemesi gereken sevgilidir. *
(bkz: en tatlı sabahlar oral seksle başlar)
(bkz: oral seksle uyandırılmak)
günün bütün enerjisini emip yutan sevgilidir.
hazıra konmuştur."armut piş ağzıma düş" tarzını benimsemiş sevgilidir .
Ereksiyon sebebi gece kendi performansından kaynaklanıyor ise sabah yaptığı bu güzellik takdir edilir.
nasıl bişeydir acaba hiç başıma gelmedi. sabah sabah o enerjiyle nasıl olur düşünemiyorum. hüsran olur mu olur iyi bi kahvaltı sonrası daha iyi olur gibi geliyor . hatta daha mantıklısı ne öyle bian kaldırmışlığı hemen söndürmek.
(bkz: hanım koş bak gözün sevgili görsün)
türk değildir. kesinlikle.

bizimkiler henüz o kadar düşünceli olamadılar. kaşar damgası yemekten korkuyorlar. o da erkeklerin halt yemesi işte.
türk olması mümkün olmayan varlıktır.
(bkz: lay lay lom galiba sana göre sevmeler)
çifte kavrulmuş lokum etkisi yaratır bünyede.
asla aldatılmayacak ya da terk edilmeyecek sevgilidir.
orada biri bunu yapmaktanmı zevk alıyormus
vay arkadas demekkı onun sahıp oldugu normal durumlarda kalmıyor. Sadece gunduzlerı tek fırsat bu yazık len
Hakikaten sözlük sekse takmış durumda.
sabah sabah ağzının payını bir güzel vereceğim sevgilidir.
tam oh ne güzel derken, yorganın altından kesik bir başla arkadışınız çıkıp, bestesi ve güftesi paul mccartney'e ait olan ebony and ivory şarkısını söylemeye başlar.. çok pis bir şakaya kurban gitmişsinizdir.
(bkz: blowjob)
çok sakat bi olay sanki.
Rüya sanmak gibi birşeydir. Ağzına sabahın ilk sidiğini bırakabilirsinizde malum, dolu tabanca.
Büyük ihtimal öpen kişinin ağzına işemekle sonuçlanacak eylem.
çıplak mı yatıyorsunuz amk, benim donumu biri indirmeye çalışsa anında uyanırım. zaten bu durumda da donu indirilerek uyanmış olurum. dediğim hede.