bugün

çok afedersiniz penisin, yaramaz bir çocuk misali tatil falan dinlemeden sabah sabah sizden erken uyanıp dikilmesidir.
hormon bunlar hep hormon. kötü durum hele yazın donla, boxerla yatıp sabah uyanıp pikeye sarılıp öyle pinekleten bi durum.
eğer bu durumda cinsel ilişkiye girilirse boşalma süresi maksimum olacaktır.*
pipinin isyan dakikaları.
erkeğin doğasında olandır, ama her sabah olmaz.
dreams; erecting people.
taktik vermek gerekirse sabah dimdik olan pipiyi ev halkının görmemesi ve sizinde utanmamanız için yatakta inmesini beklemeyin inmez. afedersiniz pipiyi pijamanın lastiği arasında sıkıştırıp yukarı bakmasını sağlayın. böylece siz tuvalete gidene kadar idare eder belli olmaz. tek bir kötü tarafı vardır. tuvalete gittiğinizde göz göze gelirsiniz.
vitesi çabuk atmanızla sonuçlanabilir.
pipi dendiğine göre 3 - 4 yaşlarındaki çocukların başına gelen olaydır.
(bkz: pipi ne la)
aynı dertten muzdarip olanların bir araya gelip kurdukları bir organizasyon için:
(bkz: semev)
gece tuvalete girmeme sonucunda sabah karşılaşıcamız olay.
(bkz: sabahları ergen uyanmak)
her sabah şu şarkıyı mırıldanır kendileri tatlı tatlı:

"ben bir bicak ucuyum
kavga vermis halkina
bas kaldiriyorum iste
varin benim farkima..."
müteakiben - ulan ne kaldırmışım ama işim gücüm var uğraşamıyacam şimdi! denilen ereksiyondur.

kaçırılmış fırsattır.

en tatlı sabahlar çokokrem ile başlar.
(bkz: o kumaş pantolonu giymeyecektim)
insanı minibüs, dolmuş gibi vasıtalarda yakaladığında isa'nın çilesini aratmaz. oturduğun koltuktan kalksan çadırı kurmuş bir vaziyette sabah sabah sapık muamelesi yapacaklar. çok arkadaşım var ineceği durakta inmekten vazgeçen sırf yerinden kalkıp da rezil olmasın diye.

(bkz: bizim bir arkadaş)
sabaha kadar dolan mesanenin, bu doluluktan kaynaklanan hidrostatik basıncını, dolaylı yoldan boşaltım organına iletmesi sebebiyle, organı hazırol vaziyetinde durmaya maruz bırakması olayıdır.
"penis kalkar dal sarkar, dal sarkar penis kalkar" tekerlemesinin replik hareketidir...
boxer la yatılan bir haziran gecesi. boxer bile ağır gelirken pikedir battaniyedir hiç bir örtü bulundurmadan yatılan bir yaz gecesi.. sabah erken uyanmak ve gözlerini açtığında hani lann boxer bi dakka ya derken gözüne koca bişeyin çarpması sonucu anlarsın ki yine sabah ereksiyonu. boxer ı falan delip çıkacak isyankar penisim.
sabah uyanıldığında annenin büyümüş penise şaşkınlıkla bakıp gülmesini görmek.
sağlıklı bir olaydır, kızlar da bunun karşılığı, bir durum mutlaka vardır, ama ne olduğu bilinmeyen durumdur.
erkeklerde fizyolojik olarak her sabah olan ve olması gereken; olmasıyla sağlıklı olduğu sinyalini veren durumdur. her erkek sabah saat 5:00 ile 8:00 arasında bu ereksiyon durumunu yaşar. kimileri sabahın çok erken saatlerinde yaşadığından ve uyku halinde olduğundan erekte olduğunu anlamayabilir.
bazen süper sevişmelere vesile olur. ama hazırlıksız yakalanmışsan bi anda evdeki misafire rezil eder adamı.
kalktıktan sonra mevcut halden kurtulma amaçlı tuvalette klozeti tutturmak için verilen savaşla sona erer.
pek bi tatlıdır. hele sabah seksi anlatılmaz yaşanır. offf.