bugün

neden hiçbir şeyden eskisi gibi keyif alamıyorum anlamıyorum.
bugünde ölmedim.
espri yapmak zorunda değil hiç kimse. ortalık iğrenç espriden ve komik olucam diye şebekleşenlerden geçilmiyor...
Bir Umuttur Yaşamak.
insanlar kendilerini ne kadar değerli sanıyorlar böyle anlam veremiyorum. Sanırım bizim mallığımızdan. insanları çok el üstünde tuttuk,olmazsa olmaz gibi hissettirdik. Adamlar zırt pırt meydan okuyup hayatımızdan çıkmakla tehdit ettiler bizi. Ağzımıza sıçtılar nasıl olsa benden vazgeçemez dediler. Öyle bi vazgeçtim ki şu an ne olursa olsun gelirse ekime gelmezse silkime modundayım,hiç kimseyle uğraşacak halim yok hepinizin canı cehenneme.
sıkıntı diye bir olgu var ve ne kadar soyut bir kavram olduğu söylense de iddia ediyorum bu amına koduğum somuttur.
felsefik bişey demeyeceğim dün gece irlandanın başbakanı değişmiş çok şaşırdım.
cici bebe, dünyanın en şahane icadıdır.
Beşikten mezara değin sevilendir.
Bu gece diyeceğim budur!
Hayatımda bir dönem rol almış kişiye karşı duygusal ambivalens yaşıyorum son zamanlarda.

Eskiden nefretim baskındı ya da sevgim her şeye rağmen üstün gelirdi.

Bu aralar bu ikisi kardeş kardeş takılıyorlar. Bu durum hiç hayra alamet değil.
Günün ilk ışıklarıyla birlikte şuraya uzun uzun güzel şeyler yazmak isterdim ama içimden gelmiyor.
Arkadaşlar beni biraz yalnız bırakabilir misiniz.
Yine sabahı ettim, sızlayan kalbimde...
bazı şeyler çok utanç verici. özellikle utanması gerekenler utanmadığında..
görsel
Artık hata yapmayacağım. Bir insana sanki dünyam ondan ibaretmiş gibi hissettirmeyeceğim ve çok bağlanmayacağım.kaybettim çünkü iyi niyetli olduğumdan, çabuk güvendiğimden, herkesi kendim gibi sandığımdan. Birisine vazgeçilmez olduğunu hissettirip Kendimi yıpratmayacağım. Tek bir şeye inanacağım artık oda hiçkimseye , hiçbirşeye inanmayacağım.
Herkes kaderini kendisi çizer ve ben karalama yapmaktan yoruldum.
Bu devirde kimseye güvenmemek gerek.
o kadar moralim bozuk ki aslında, geçen günler hep haneme eksi yazılıyor gibi hissediyorum.
Iki gün istirahat verdim kendime, bayılacam yorgunluktan yoksa
Bu yaşta namussuz da olduk bakalım ileri de daha neler duyacağız.
Bugün babamla geçen tartışmadan sonra onun konuştuğumuz konu hakkında fazla gurur yaptığını öğrendim. Umarım diğer şeylerde bu kadar gururlu değilsindir.
buzdolabından çıkarıp dışarıda bıraktığınız çiğ yumurta 10 saatte % 5 kadar küçülüyor.
millet neler neler yapıyor be..
Eveeet çok şükür bugün de mutlu olacak birşey yaşanmadı hayatımda. Mutlu falan olsam yüzüm gülse herhalde kıyamet kopar. Gercekten boşa yaşıyorum bu hayatı mutlu edilmek benim icin lüks bir eylem sanırım. Herneyse iyi geceler. Yeter bu kadar geveleme.
"size zarar veren, verdiğini düşündüğünüz insanları hayatınızdan çıkarınca bu kararın ödülü olarak güzelliklerle doluyorsunuz."diyor latife tekin, unutma bahçesi'nde.

Bir de şunu söylemek istiyorum, kitap alıntılarına bunu yazarsam dalga geçecek arkadaşlarım var lütfen rahat bırakın.
size derdimi anlattığımda aynayla konuşmamdan farkınız neydi? Ayna da dinliyor beni duvar da dinliyor. Anlamıyorsunuz ya da anlamak istemiyorsunuz...
Anlatmamı değil ağlamamı isteyenlerle çevrilmişim. Ağlamayacağım.