bugün

Genel cerrahi uzmanına görünme vaktinin geldiğini gösterebilecek bir gelişme.
Bununla ilgili bir fıkra biliyorum ama sıkıntı. Ucuz şarap içmeyin.
procto gylvenol ile kısa zamanda kurtulunabilir.
dayanamadım yazıyorum.

Parkta yaşayan evsizin biri akşama kadar dilenir, topladıklarıyla karnını doyurur, elde kalan son parayla da bir şişe köpek öldüren alıp parkta sızarmış. Rutini buymuş. Birgün gecenin köründe herifin biri bunu sızmış vaziyette görmüş ve tecavüz etmiş. Sonra bırakıp gitmiş. Sabah adam uyanınca hafif bir sızı hissetmiş ama umursamamış. Yine dilenmiş, gece aynı köpek öldüren şarabını içip sızmış. Aynı eleman gelip yine tacavüz etmiş. Sabah yine sızı. Adam bu şekilde bir hafta kadar götü kaybedince bir gün canına tak etmiş. Öğlen yemek yemeyip akşama biraz daha para arttırmış. Büfeye gitmiş. Büfeci Her zamanki en ucuz şarabı çıkarırken "yok bu sefer ondan verme. O bende göt ağrısı yapıyor" diye bir üstünü almış.

Özetle ucuz şarap içmeyin.
Size cam parçası ya da jilet çıkarıyormuşsunuz hissiyatı yaşatıyorsa anal fissürden şüphelenebilirsiniz.

Uzun süreli kabızlığa bağlı zorlanma, aşırı acı tüketimi gibi etkenler sebep olabilir. ille yarrak yemeniz gerekmiyor, acı yerseniz de olabilir.
Şöyle cevap verilir; “sıçma”
basur olmuş yazar serzenişi.
analı azalt.
montla sıç.
götünü sildiğimin böyle başlık mı açılır.
Hemen basur diye teşhis koyulmak ana hematom da olabilir ana Fissür de basur da. Procto gylevrnol un hem fitil hem kremi iyi gelebilir ama hastalıkta utanma olmaz direkt doktora gidilmeli. Yoksa Kötü sonuçlar doğurabilir.
arkadaş siz nasıl manyaklarsınız ben anlamadım amk.

6 saattir bu başlık solda lan, neyini konuştunuz bu kadar?

tövbe estağfurullah yav.
(bkz: kızlar soruyor)
ya bi siktir... ya salak salak başlıklar.. kim o? nerede o? ne salak salak başlıklar bunlar? ne kadar salak salak başlıkl... bi dakka abi, tamam abi bırak bi. oğlum bak, normali bunun nedir biliyor musun? "sarman bey iyi akşamlar.." kaçıncı nesilsin sen? kaçıncı nesilsin sen? bi dakka hayır kaçıncı nesilsin sen? kaçıncı nesilsin sen? bana neslini şöyle. kaçıncı nesilsin sen? hayır neslini şöyle. kaçıncı nesilsin sen? dalyarak!! bu başlık böyle mi açılır? Sıçarken götüm acıyor. ben sana soruyo muyum neren acıyor diye? soruyo muyum? ne kadar aptal aptal bunlar? bi dakka abi, şimdi nickaltına şöyle yazıcaklar "içkiliydi bilmem ne" öyle bişey yok alla alla, niye sarhoş muamelesi.. ya bi dakka, yaa hergele kutay abi, tamam, gel. ne aptal aptal başlıklar bunlar yaaa.. sıçarken götü.... ammmmcık ağızlı, sen kimsin lan, sen kimsin? onbirinci nesil bı tane yazarsın, sen kimsin lan, sen kimsin abi, sen kimsin? ya itmeyin bı. Sıçarken götü acıyormuş, bu kadar aptal bı başlık olabilir mi? Sıçarken götü... amına koyim ben ona soruyom mu abi
neden silinecekmiş. adam belki bu başlığa yazanların verdiği bilgilerden yola çıkarak basur olduğunu öğrenecek.

bence kalması gereken başlık.