bugün

Aynı bilim adamlarının sünnette kesilen deri sebebiyle erken boşalma sorunu olabileceğini tespit etmeleri ilginÇtir sayın troller!
Bir şarkı armağan edilesi.

Bahane arama yol uzun diye.
Lan bende diyorum neden problem var, eyvallah bilimadamları.
cinselliğin sadece üremek amacıyla yapılması gerektiğini savunan ruhban sinifinin dayatmasidir zaten sünnet. kısa sürmesi ve minimum seviyede haz duymayı sağlamak sünnette asıl amaçtır.
erken boşalmaya yol açıp açmadığı muamma, lakin sunnetti dayatanlarda amaç buydu.
yanlış önermedir. erken boşalma kişiden kişiye muazzam seviyede değişkenlik gösterir. ben ne sünnetsiz penisler gördüm daha olaya yeni başlarken kendini bırakan.

ayrıca şöyle bir gerçeklik vardır ki; sünnetli penis oral seks yapmaya daha uygundur zira fazla deri olmadığından daha zevklidir yapması.

(bkz: sünnetli penise oral yapmanın daha zevkli olması)
kabuk nakli ile aşılacak sorun.
bende olmadı alette sıkıntı olmasın.
sünnet derisinin sünnetçi tarafından çok fazla gerilmeyip bir miktar pay bırakmasıyla ileride böyle bir müşkil yaşamanın önüne geçilebilir. çok gergin olursa erken boşalma olacağı doğrudur ama bu durumda bie tecrübe kazandıkça kendini kontrol yöntemiyle geç boşalınabilir. aslında umumiyetle türk kadınları cinsellikte oldukça kötü oldukları için uzun süre boşalmayan erkekler onlar için daha makbuldür. bu da bir gerçek.
Erken boşalmaya sebeb olan lazerli sünnettir sağlık bakanlığı tarafından yasaklanmıştır.
erken boşalmamın tek sebebidir. oç sünnetçi malzemenin derisini fazla gerdirince, alet s400 e döndü. her şeyi tehlike algılıyor salıyor kendini.
kime göre neye göre erken?
hurafelere zaman harcanacağına iki aşamalı bir yol tutulması önerilir:

1. ürolog muayenesi: üreme sistemlerinin fiziki olarak işlevselliği

2. işlevsellik sağlıklı çalıştığı halde erken boşalma devam ediyorsa psikoterapiste danışma
sünnetin faydası yoktur zararı vardır. insan doğasına tamamen aykırıdır. Temizlikle de alakası yoktur. islam dini ile de. (Ancak yahudilikle vardır!) Saçma sapan zararlı bir kör inançtır. insanlık aydınlanmaya başladıkça bu çağdışı vahşice hareket tarzı son bulacaktır. Tanrılara insan kurban etmek gibi! Bugün saçmalığını çoğumuz görüyoruz bu durumun. Ancak sünnet için bir takım aslı astarı olmayan saçma sapan inançlar insanlar kafasına kazınmış. Yanlış öğrendiğini, yanlış bildiğini düzeltemeyen (düzeltmeyen) insanlığa da lanet olsun!
(bkz: ikisini de dene tarafını seç)
Sunnet olduğum Zaman ki cinsel hayatım ile șu anki cinsel hayatım arasinda bir fark olmadigi için bir yorum yapamicam.
Tam aksine sünnet erken boşalmayı geciktirir.
malesef bu mağdurlardan biriyim. malafatın derisini çok gerdirmişler 45 saniye içinde boşalıyorum.