bugün

birkaç tane yazara yaranmak için başlık altına kankişim, cancişim türünden başlık açıp yazarlara yalakalık yapan yazarımsılardır.
öyleki bu insanlar çok sevdikleri yazar hakkında yazarın nicki altına girilen olumsuz entryleri eksiliyerek yalakalık yapmaya devam etmektedirler. bu yazarlar arasında gay, lezbiyen veya bu türde bir ilişki oldugunu varsaymaktayım. bu ve bunun gibi yazarımsılar bu sözlükte ne b.k yemektedirler anlamamaktayım.

söz konusu yazar kişiler anlaşılmaz bir sebepten dolayı sözlükte bir grup oluşturmuş durumdalar bunada nesil birligi gibilerden bir şey diyorlar. söz konusu grubun yazar kişilerine aman ha olumsuz entry girmeyin eksiyi yersiniz. tamam o zaman basın eksiyi burdan kernel ve bulumuydu neydi onun komple a.q saçma sapan hayal dünyasında gezinen insanların açtıgı başlık türlerinden başlık açıp ben bunu gördüm ben bunu yaptım tarzında entryler yazmaktalar.

oysaki tek yapabildikleri klavye'yi ele alıp hayal kurmak ve bunları birer metin olarak ulu sözlüge dökmek. yazdıkları entrylerin hiçbirinin dogru düzgün bir gerçege dayanır yanı yok. ha giderler bir roman yazarlar a menna hayal güçleri çok yüksek uzayda ejdarha uçurup tuvalette beyonce s.kerler. yazdıkları romanlar milyar satar . nedeni hiç bitmek tükenmek bilmeyen hayal güçleridir.

işte bu tür yazarların nick altına girip kankiş yazarım şurda ne güzel eylendik, cancişim guguşum türünden saçma sapan yazılar yazıp sonrada o yazar hakkında yazılan olumsuz cümleye dayanamayan sözde yazarlara benim lafım, o beyin yoksulu insalara.