bugün

herkesin dini kendine. Kimsenin hesabını kimseye sormazlar. Olsa ne olacak turşusunu mu kuracaksınız?
o kadar din düşmanı var da dindar yazar neden olmasın.
insanın kendine dindar demesi ne kadar doğru olur bilmem fakat yanlış bir iddiadır. az olmasına rağmen hiç yok değil.
bana şu uydurma hadisi anımsatan tespit:

mekke'nin önde gelen müşriklerinden hz. kıssam ibn-i kureyş (r.a.), bir gün peygamber efendimize (s.a.v) gider ve sorar " ya rasûlallah (s.a.v.), babam cuma günü öldü. öbür tarafta nasıl karşılanır." der.

peygamberimiz (s.a.v) sorar "namaz kılar mıydı"
hz. kıssam "hayır ama cuma günü öldü." der.

peygamberimiz (s.a.v), "zina işler miydi?" diye sorar.
hz. kıssam "evet ama cuma günü öldü.", der

peygamberimiz (s.a.v) "hırsızlık yapar mıydı?" diye sorar
hz. kıssam "evet ama cuma günü öldü." diye cevap verince, peygamber efendimiz bu sefer sinirlenir ve
"cuma günü ellemezler ama cumartesi gerekeni yaparlar! hatta ben bu noktada rabbime gereken talimatı verdim, bizzat durumla ilgileneceğim" der.
hayırdır dindarmetre mi var hacı dayı ölçtün de konuşuyorsun?

beyin bedava tabi.
sanıldığının aksine vardırlar. sadece saçma sapan başlıklara aynı açıklamaları yapmaktan yoruldular sanıyorum.
imanla paranın kimde fazla olduğu öldüğü gün belli olur.
Birkaç tane gördüm burda artık kendini nasıl tanımlıyor bilmiyorum,ayet paylaşıyor dini yazılar yazıyor ardına çıplak kadın resimleri paylaşıyor.diğeride dini savunucu şeyler yazıyor aynı zamanda karı kız muhabbeti,küfürler müstehcen yazılar..tabi bu tipler yüz karasıdır.gale alınmaması lazımdır.
Bir saniye, kimlikli, vasfımızı cvye yazarak falan mı kayıt oluyoruz? Ben ciddi bir yer değil diye kayıt olmuştum.