bugün

bluevelve'in vücudunu gördükten sonra, merak ettiğim ve ilgilendiğim yeni ilgi alanım. hepsi bluevelve kadar seksi olsa dünya muhteşem bir yer olurdu. neyse şimdi şöyle yapalım o zaman; hadi bakalım yazarcanlar gösterin vücutları, esinlendirin bu koolcat yakışıklısını. hadi bakalım, hadi hadi...

edit: bazıları görsel istediler. O zaman alın ve vücut nasıl olur görün efenim:

görsel

yalanır bunun her cm karesi!
seksidir.

not: kendimden yola çıktım.*
(bkz: vücudum attı)
zayıflıktan kemiklerim sayılıyor. ancak karanlıkta onları six pack diye kakalıyorum.
görsel
görsel
bütün gün oturup bir yandan entry yazıp bir yandan sözlük kızlarını düşündüklerini varsayarsak patetes çuvalı gibidir. ahahh gerçi haksızlık etmemek lazım sağ kollarındaki kasların gelişmiş olması muhtemel. alskjdhf
Üçgen filan diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Onlar siyonist yıldızı şeklinde tasarlanmış. Göz bebekleri de aynı şekilde zaten.
armut göbektir.

eziğiz işte, üçgen değiliz, üstümüze gelmeyin.*
şimdi çektim. mp'i kötü olan telefon ile çekmek zorunda kaldım, idare edin.

görsel
Ütüyle çekmiş adam 2015 yılında.
(bkz: tırnak makası ile fotoğraf çekmek)
La o kadar kas ameleler de var neyin havası bu.
güldürdün lan anten dedirtir.

yorumlar fena yarıldım mk.
http://hizliresim.com/JYAMJq

iştahsızım bu ara.
Sırf dövmesini ve kaslarını göstermek için başlık açmış hey Allah'ım.
bir ayağım topal, yan yan yürüyorum. ayrıca kaburgam çıkrık, kafam oval biçiminde. bir omuzum da devamlı düşük. ama mutluyum.
1.74 boy, uzun yıllar spor yaptığı için kaslı, dövmeli bir vücut... fight club'dan brad pitt gibi vücut var yeminle ama boy kısa lanet olsun...
(bkz: şimdi erkekler düşünsün) *
iyiyim ama koymam.
Söylememe gerek bile yok.
tek esprisi geniş omuzlarımdır şahsım adına. onu da yüzmeye borçluyum sanırım.
vermiyceksen boşu boşuna göstertme.
Eline 2 dumbel alan vücut yaptım diye ortalıkta dolaşıyor ak.

Bu olmamış koçum başka zaman bidaha gel. Ama ozguvenini sevdim.
en özgüvensiz erkeklerin yazdığı başlık. bu kadar ezik olunur mu amk? buraya vücudun hakkında kendini övüp ne elde edeceksin bir de gerçek olsa. acıyorum size.