bugün

ciddi bir yanılgıdır.

maçta yorumculuk yapıp gol olmadan bir saniye önce "gol olur" demesiyle, hakem maçı bitirince spikerden önce atlayıp "bitirdi" demesiyle sınırlıdır rıdvan'ın futbol bilgisi. bir de bunu milli takım için falan önerenler var. onlara fb'nin başındaki dönemini hatırlatır, başka da bir şey demem. mtk bile koymuştu o dönemde fener'e.

o nedenle akıllı olun, boş boş adamları iki ağdalı laf etti diye olmadık yerlere koymayın.

dağılın şimdi!..
futboldan anlayıp anlamadığını tartışıcağımız son insanlardan birisi hakkında kurusıkı sallamak amacı ile söylenen söylemdir.

(bkz: ali sami)
türkiye de tartışılacak en son spor adamı.
(bkz: gol olur)
yanlış bir eylem. Tarafsızlığını koruyamaması evet blr handikap ama milli takımın başına geçse evde bayram havası estiririm.
Bugün ilk yarıda kaçırdığımız üç golü görmezden gelip ikinci yarıda yenikken ve mecburen risk alıyorken pozisyonlar vermemize takması ve çok ezdiler bizi çok demesi, arjantini ve ingiltereyi dahil madara etmiş bir almanyaya yenilmeyi çok fazla üzerine alınması beni de biraz düşündürse de, Rıdvan dilmen bence konuşurken bir şeyler söyleyen spor adamlarının ilkidir. Yorumlarını dinlemek çok hoştur. Ancak teknik direktörlüğünü bilemeyiz. O başka bir iştir.
+kanka koşş rıdvan dilmen yorum yapıyor on numara adam ya.
-lan mallllllll rıdvan dilmen futboldan anlamıyor ki!!!
+neeeeeeeeee harbiden mi bunu bana neden daha önce söylemedin aman tanrımmmmm!!!!
(bkz: rıdvan seni top diye oynar)
daha bundan birkaç maç önce "milli takımın foveti semih olmalıdır, burak değil" diye ortalarda fink atan adam şimdi "selçuk-burak ikilisi bozulmamalı" diyor, birkaç ergen zeka da hayran kalıyor.

komiksiniz olm.
--spoiler--
bundesligayı bilmem, la ligayı bilmem, ingiliz ligini bilmem ben bu ligi bilirim
--spoiler--

demiş ve futboldan anladığını iddaa etmiştir.
saçmalığı bu gece tekrardan ortaya çıkmış olan hissiyattır.
adam işini biliyor sahaya inmiyor oturduğu yerden konuşuyor ve futboldan anladığını idda ediyor.
Dün gece 2. golü yediğimiz anda 'hırvatlar bizi yensede elesede biz daha iyiyiz' sözü ile futboldan ne kadar anladığını göstermiştir kendisi.
futbolcuların çoğunluğunu adam sanmakla eşdeğer bir yanılgıdır..
güncel Önemli Başlıklar