bugün

ertesi gün çok ama çok dikkatli entry girilmesi için gönderilmiş işarettir rüyada zall görmek.
(bkz: zallak)
hayırdır inşallah denir hayra yorulur ve sözlükten iyi haber beklenir.
sözlüğün moderatörü artık sensin
(bkz: rüyanız hayrolsun)
muhtemelen çaylak olduğunu söylüyordur..

+çaylaksın tuhaf nihaha..
(bkz: kıçı açıkta kalmış kişi rüyası)
sözlük yazarlığının sonunun geldiğini gösteren olaydır.
sözlüğe ortak olacaksınız şeklinde tabir edilir.

(bkz: yok ebenin amı ali sami)
Ucurulan yazarlar listesine gireceginize delalettir.
şaşırılacak bi durumdur.
kamyon devrildiyse kahırdan ölmeyi gerektirir.
dün gece gerçekleşendir.

bizim öğrenci evindeyiz. zall la balkonda oturuyoruz hatta aşağıya tükürüyorum. zall da diyor ' lan hacker kızmıyorlar mı biz tükürünce mahalle toplanıyordu ak' sohbet ediyoruz sevgilim bize sütlü nescafe getiriyor o da muhabbete dahil oluyor. diyorum zall para kazanıyor musun siteden. 'la valla hack yapsam daha çok kazanırım 2 katına çıkarırırım ama şimdi bize yetecek kadar para çıkıyor' diyor. geçinmek zor muhabbeti yapıyor bana amk.
(bkz: kabus)
hayra alamet degildir. kisinin en yakın hastaneye kaldırılması gerekir.
rüyalanmaya neden olacak olaydır.
(bkz: çaylaksınız)
zall murattır.

rüyada zall görmek; rüya sahibine şan, şöhret, zenginliğe,

rüyada zall olduğunu görmek, devlet makamına,

zall'ın hesabına gizlice girdiğini görmek rüya sahibinin yakın zamanda bir yerlere uçacağına delalet eder.
cunupluktur. kalk abdest al.
zallzele'ye delalettir. cevre uyarilmalidir.
Abi yok böyle birşey. Resmen bilinçaltım bitik durumda. Ben ex ben arrest ben vf.

Guya Ben sivas a gidiyorum. Kutlama yapıyoruz galiba ama küçük birşey az kişi var. Orda uzaktan zall geliyor. Aa hoşgeldin diyorum gidiyorum sarılıyorum felan. Sonra arkasından bir tane daha zall geliyor. ikizim o asıl zall benim diyor. Şaşırıyorum senin ikizin mi vardı diyorum. Evet diyor. Hatta sonra bana trip atıyor beni karıştırdın inanamıyorum sana felan diyor. Ama gönlünü alıyorum sonra.

Hay zall sen beni güldürdün sabah sabah allah'da seni güldürsün ya. Rüyada bir de tribini çektik iyi mi. *
sözlük trollerinin kâbusudur. *
Dudağınızda burun deliği kadar uçuk çıkartacak rüyalardır.