bugün

(bkz: kabus)
sabahları mutsuz bir suratla kalkma sebebi.
kan ter içinde uyanıldığında tövbe yarabbi tövbe nerden çıktı lan zirzop dedirten içler acısı durum hiç hazzetmem.
sevmediğiniz kişiye ne yaparsanız yapın, kötü bir sonuç ortaya çıkmayacaktır. bu fırsatı değerlendirmek gerekir;
(bkz: kanlı rüyalar)
(bkz: rüyada dayak yemek) versiyonu da vardır.
hiç hayra alemet değildir. hemen bir abdest alınıp sokağa öyle çıkılmalıdır.
lisede bir ardaşım vardı. ama çok gıcığım ben bu çocuğa. yeri geliyor espri yapıyoruz. ama hep anlıyorum ki niyeti kötü bir türlü ısınamadım elemana yani.. nese bütün lise hayatım boyunca vıcık bi muhabbetimiz oldu ... hiç sevmem ne zaman kendimi kötü hissetsem rüyama giriyor rüyama girmekle de kalmıyor kız arkadaşımdan bana selam gönderiyor....e bu gece yeniden gördüm. bildiğin bir değişiktim bu sabah. tamam çocuğa gıcığım ama arkadaşımı da bir o kadar çok seviyorum. eleman bile tatlı geldi gözüme ...
sevdiğin birini görmekten daha iyidir yoksa uyanılmaz. uyanmak istenilmez. *
bu o kişiye bir şey olduğu ya da onunla ilgili bir anlama gelmez.

muhtemelen sinirleriniz bozuk ve o kişiye sinir olma sebebine benzer bir şey canınızı sıkıyor, başka bir tabirle canınızı sıkan şey ile ile o sevmediğiniz kişinin görüntüsü/anısı eşleşiyor. sıkıntınız neyse aştığınızda o sevmediğiniz görüntü de zihninizdeki okyanusta kaybolacak.