bugün

dün gece başıma gelen olay. rüyamda başbakanla aynı arabada seyahat ediyorduk. yanımızda beyaz ve şu an hatırlamadığım popüler bir kadın daha vardı. onlardan ayrıldıktan sonra uğur dündar'la bir masa başında sohbet etmeye başladık. neye yormak lazım?
dün gece başıma gelen olaydır, hayatım boyunca hiç görmediğim bir bayan ile evlenmiştim ve bir erkek çocuğum vardı. çok mutluyduk sözlük çokk.
(bkz: dostum rüya demişin ama bu bildiğin kabus)
(bkz: su getir hanım su)
SABAHA ZAM iLE UYANMAK DEMEKTiR.
kabus gibi... en az 3 çocuk diyen o ağız hareketleri... aman tanrım!
kişinin uyruğuna göre değişkenlik gösterir.
tövbe estağfirullah.. gördüysen gördün kardeşim anlatma bari, öff hafakanlar bastı.
gece yatarken sadece ayakların değil götün de açıkta kaldığını gösterir.
t.c. başbakanı görülmüşse hayırlara delalettir.
(bkz: gusül abdesti nedir niçin alınır)
yatmadan önce kanal 24'ü fazlaca kaçırmış bünyedir.hükümete yakın kanal 24'e bakıyorum.ulan ne zaman açsam tayyip.yok tayyip brifing veriyor,yok tayyip kongre konuşması yapıyor,yok tayyip ulusa sesleniyor,yok tayyip kırmızı kurdele kesip açılış yapıyor,yok tayyip gezi dönüşü açıklama yapıyor,yok şunu yapıyor yok bunu yapıyor.utanmasalar son dakika geçip aha bakın tayyip şimdi de sıçıyor diye haber verecekler..hey allam ya!!
Rüya değil o kabustur.
dün gece gördüğüm rüyadır. hayra alamet değildir.
cennetin kapısını açacağına delalet eder ama tersten.
"içmeyeceksin onu..." deyu cebinden cigaranı kaptığı rüyadır.
kadın da nesrin baytok ise ortam curcunadır.
ben sürekli görüyorum,inatla atama yok diyor allahsız *
bilinç altında daha önce başbakan hakkında fanteziler kurmamış kişinin yaşayamayacağı deneyimdir.
bir tabiri olmayan olay, öyle ki benim rüyamda bizim eve kahvaltıya gelmişti, çatal bıçakla yumurta kesiyordu. sonrasında pek bir şey olmadı.
kabustur.
Yakın zamanda makama atlayacağınızı müjdeler.
dün gece gördüğüm rüyadır. başbakan cuma namazı çıkışında milletin sorularını cevaplandırıyordu. koruması da yoktu. ben de rüya ya işte bir anda yanında buldum kendimi. herkes yarrak kürek sorular soruyo. başbakanım açım da ne yapmam lazım. başbakanım maaşıma zam yapacak mısınız? neyse fırsatını buldum alakasız bir şekilde nerden aklıma geldiyse, "yurtdışında master yapanlara burs veriliyor mu?" veriliyor ama sen alamazsın dedi. sonra araya korumaları girdi.
güncel Önemli Başlıklar