bugün

şampiyonlar ligi tarihi fark rekoru olan 8-0'lık maçta karşı takımda oynamış, hatta daha sonra bjk ile bu konuda dalga geçmiş bir oyuncuya 8 numaralı formayı vermek tam anlamıyla hıyarlıktır. bunun başka açıklaması yok. heriflerin kendileriyle taşak geçilmesi hoşlarına gidiyor heralde.
ayrıca kırmızı saçlarının hemen altında bulunan formadır.

yaptığım küçük bir araştırma ile saç rengini neden kırmızıvari bir renge boyattığının nedenini buldum. liverpool forumlarında bu olay konuşulmuş, liverpool’a vefa neticesinde boyattığını yazmışlar.

şu düştüğümüz duruma bak. elin ingilizi 11 sene geçmiş hala makarasını yapıyor.

rezil ediyorsunuz ülkemizi gitmeyin şu avrupa’ya ya.

90 dakikada düşmanımız ingilizden 8 gol yemek ne demek? 11 dakika 25 saniyede 1 gol yemek nedir?

hem de

1 değil

2 değil

3 değil

4 değil

5 değil

6 değil

7 değil

8 tane...

bir tarafta finalde ingilizin en güçlü temsilcisini tokatlayıp kupa alan takım, diğer tarafta ingilterenin beşiktaşından 8 yiyen takım vay arkadaş be. vay be.

Ayrıca;
(bkz: tinercilerin uğramadığı başlıklar)
Serdar aziz in 4 numaralı formadı ne ise bu da odur.
Sekizden ziyade saçını fuşya renge boyatması, asıl kanıma dokunan.
ön tarafında beşiktaş jimnastik kulübünün logosu bulunan formadır.
görsel
hahaha..

şimdi bak güzel kardeşim, ben bu işi anlamadım gitti. bu durumu nasıl içselleştirdiniz? ayık kafalı olan biri varsa sizden buraya açıklama getirsin.

bu adam, şu an futbolcusu olduğu takıma bir zaman önce başka takımdayken atılan 8 golün 2’sini atmış bir futbolcu. bu maç öyle böyle bir maç da değil, şl tarihi fark rekoru. yani uefa sitesine girdiğinizde alt tarafta “cl records” diye bir sekme altında bu rekorun adı yazıyor. fark rekoru liverpool-besiktas 8-0 diye. sonra oradan ayrılıp kasımpaşa kulübü’ne gelmiş. orada da jimnastik kulübüne karşı kazandıkları bir maç sonrasında şöyle bir açıklamada bulunmuş;

görsel

gelen tepkiler üzerine bir sonraki kasımpaşa beşiktaş maçında gol sonrası eliyle 8 işareti yapmış.

görsel

şimdi ise bu hareketleri yaptığı takımda senelerdir forma giyiyor. kendisine ‘efsanemiss’ diyen beşiktaşlılar bile gördüm.

bu midesizliğinizin, rahatlığınızın bi açıklaması olması gerek be dostum. ne yani, başka forma altında sizi rencide eden, takımının attığı gol sayısını eliyle tribüne gösteren, sürekli göndermeler yapan sonra da 8 atılan takıma transfer olup 8 numaralı formayı giyen biri içinizde dolaşıyor.

resmen truva atı. dünya futbol tarihinin en iyi trollü babel’i saygıyla anıyorum.

ülkemi elin yabancısına daha ne kadar güldüreceksiniz? işiniz gücünüz rezil rüsva olmak.

hahahahahahh