bugün

(bkz: rüyalarda buluşuruz)
(bkz: connecting people)
uzaktaki sevgilinin hasretinden geceleri kabusa dönüşen bulusma. *
bu genelde uyanmama isteğini doğurur.çünkü uyandığında çok daha büyük acı hissi olur. 2. kez kaybettiğini düşünürsün.
kimi zaman bir uçurumdur uyumak, kimi zaman ise uçurumdan düşmek üzereyken size uzanan eller.. güçlü kılmaktır kendini hayat trabzanında.. gecenin bir yarısı uyanmaktır aşk, bakmak uykular alemine dalış yapan sevgiliniz çehresine. bir küçük dokunuştur kimi zaman gözlerden akan yaşlarla beraber sevgilinin yüzüne.. mutluluktur sarhoş eden insanı meyler değil ve ağlamaktır küçücük mutluluklarda büyük umutlara gebe gecenin o saatinde..
(bkz: fenerbahçe feat türkiye kupası)
kah beraber seri katil olmak, kah aile yemeklerinde cekingene baglamak ile gecen sure. vuslatini s.keyim ki tek sebebi hasrettir ve tedavisi de yoktur. surekliligi halinde psikopata baglayabilir, dikkat.
bir yerden sonra "eh be yeter" dedirtecek buluşmadır. hayata geçirilmesi gerekir. "ben rüyamda bakkal mustafa ile de buluşuyorum, sevgilinin farkı olmalı" dedirtir insana.
yarın benimle facebook*ta bir rakı balık atar mısın ? demek gibi birşey. öyle birşey.
Ayrılık gelip çattığından beri neredeyse her gece rüyalarda buluşuyorum onunla kah barışıyoruz kah ayrı oluyoruz bazen mutluyuz bazen tartışıyoruz ama bi şekilde o hikaye devam ediyor ruyalarımda ..onu her gece görmek unutma yolunda işimi epey zorlaştırıyor, birde o uyandıktan sonra rüyanın etkisinde kalıp acaba gerçekmi diye biran yutkunmak varya işte o an gerçeklerin bir rüya rüyaların ise gerçek olması için çaresizce bir ümit duraksıyor insan o duraksamanın devamında ise görülen tek şey gerçeklerin yine acılardan ibaret olması.
Daha da kötüsü rüyada bile buluşamamaktır. Rüyası bile imkansız lan.