bugün

Gün gelir hükümete yakın medya buna benzer haber yaparsa şaşırmayın. Bu ihanet gerçeğinin farkına varın.

Ruslar ve rejim... Kimdir onlar?

internette bulduğum bu iddialar doğruysa, hükümet apaçık bir ihanetin içindedir.

görsel

Düzeltme: Resim eklendi.
Rus+Rejim ortakları ne yapmıştı?

Adamlar taburumuzu sığınak delici bombalarla vuruyor. Sonra yardima giden bölüğü yolda ambulanslar dahil vuruyor. Cevre evlere sığınan askerlerimizi evlerde vuruyor. Ucak + 60 top mermisi atılıyor. Yaralı ve naaşları almanız icin 1.5 saat var diyor. 1.5 saat sonra naaslarimizin üstüne bombalar atıyorlar.

Dalga gecer gibi fuze gemilerini bogazlarimizdan geciriyorlar, kargo uçaklarıyla hava sahamizin üstünden mühimmat taşıyorlar sonra liderler telefonda konusup işbirliği icin anlaşılıyor. Öyle mi?

"alıntı"
"hatta bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasî emelleriyle tevhit edebilirler. millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir."

sadece siyasiler değil şahsi menfaati olan bir çok insan var. yine olan kime olacak sizce soruyorum?
Evet, yakın zamanda yapılan anlaşmaya göre, Türkiye Esad ordusundaki Şii milisleri öldürerek Rusların istediği gibi mezhep savaşını soğuk savaş olarak başlatmış bulunmakta. Buna karşın Esad Şii milislerinden kurtularak zayıflıyor ve Esad'ın eli daha çok Ruslara mecbur kalıyor. iran varlığının zayıflaması ABD ve israil için çok karlı bir icraat olsa gerek.

60 - 70 - 100 - 120 şehit verdiğimiz iddiaları ne kadar doğru bilmiyorum; ama yapılan Türk Rus ortaklığını vatanperver bir hareket olduğunu düşünmüyorum. Şöyle düşünün evet CHp zamanları bizim aklımızda kuyruklarıyla meşhur Türkiye imajı hatırlatıyor. iyi de en azından uluyan bir kurt vardı, o kurdun kuyruğuydu. Şimdi kuyruğu olmayan, büyük güçlere şirinlik yapar durumdayız. Kuyruklar neden vardı, ambargolardan dolayı. Şimdi neden yok? Neden olsun ki? AKP halkın refahını gözeterek iktidarını koruyabilir. Refah biterse koltuktan ilk seçimde inerler. Şimdi Adalet Kalkınma Partisinin yazdığı Koltuk Sevdası romanında o ülkede kuyruk yok, ambargo yok. Olmayacak da.. nasıl olsa yarına dostum Putrumpin domalt al duj güçler verecek 50 dolar bitecek bu kavga.
Not: Hiçbir siyasi parti ya da ideolojim yoktur. Tarafsız biri olarak yazdım. chp - akp tartışması falan başlatmak değil amacım. Tarafsız olarak incelendiğinde Rusların yaptığı o kadar kalleşliğe rağmen anlaşma yapılabiliyorsa;

ya Ruslar masum, ya Ruslar bizi yönetiyor yani kuklayız, ya Ruslar çok büyük imtiyazlar verecek, ya da Rusçu vatanperverlikten tamamen uzak bir hükümetimiz var. Bu kadar büyük taviz veriyorsak belki Nataşaların, ivanların elinde bilinmesini istemediğiniz bir açığınız var demektir.
Bunu paylaştım, 3 saat sonra TSK güçleri iran proxy gücü Hizbullah'ı nokta atışla vurdu YangınAşağıyı işaret etmek Çok sallıyorum, çook...

--spoiler--

Gün içinde TSK özellikle asimetrik olarak Esad'a sahada büyük darbe vurmuş. Bunun net bilgisi geldi. Fakat Rusya'ya karşı bir gözdağı veya hamle yok. CIA ve Mossad iran'lı proxy güçlerin durduğu noktalar hakkında Türkiye'ye nokta istihbarat veriyor. Olaya bu açıdan bakın.

--spoiler--

ç(alıntı)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar