bugün

her daim rus kızları daha güzeldir. çünkü büyük bir bölümünde siyah saç, beyaz ten bir arada görülüyor. ukrayna kızları ise yumurtadan yeni çıkmış civciv gibidirler.
niteliklerini ard-arda sıraladığınızda, sizi açmaza sürükleyen bir seçim sürecine girdiğinizi fark edersiniz.

bir nevi,

- anneni mi daha çok seviyorsun, babanı mı?

sorgusunda olduğu gibi.
ikisine de ulaşamayacağımız için önemsiz olan karşılaştırmadır.
biri sürer ruuj biri yapar duuj.
zümrüt ve safir. ikisi de taş. ikisi de pırlanta. zekat niyetine kırkta birini türkiye'ye bağışlasalar da kurtulsak şu kezbanlardan.
Ikisinin de buyuk cogunlugu orospu degildir.
bu kıyaslamanın galibi yoktur.her türlüsüne ça..öhm.
önemli olan hangisinin vereceğidir.
go to ukraıneeee.
(bkz: aynı bokun laciverti)
bir türk kızı olarak söylüyorum iki ülkenin kızları da çoook güzel, maşallahları var. ayrıca arnavutluk ve brezilya'nın hatunları da çok güzel. *
tek bir ortak noktaları olan kızlar. turk erkeğini dillerine dolamamislardir. sanki hepsi size vermek icin siraya girmis. elinizden hepsi geçmiş de ahkam kesiyorsunuz. ilginç.
çek kızlarının açık ara kazanacağı karşılaştırmadır.
ırkı ne olursa olsun kız milleti paraya bakar.
ikisi de slav kızıdır ikisi de daşdır daş.
Yorumları okuyunca, Dün okuduğum bi yazıyı aklıma getirdi.

(bkz: Ukrayna ve Rusya ya vize kalkması şenlikleri)
ronaldo vs messi.
farketmez.
huyun değil vücudun karşılaştırıldığı versus. iki millete de yapılan bir ayıp var. ordaki insanlar da evleniyor, yuva kuruyor, yaşlanıyor, ismini ölümsüzleştirmek istiyor. ama bizim ergen erkeklerin aklı bu kadarına çalışır anca. "hangisinin amı daha güzel?" hadi kıyaslayalım, devam gençler. sonra da türk kızına bok atan başlık açarak fatality yaparsınız.
tabii ki de ukrayna kızıdır. bu kızlar için dünyanın her yerinden sırf görebilmek için turlar düzenlenir.
ikiside çok güzeldir. Hoşgörülü, namuslu, hamarat, bilgili, kültürlü, alçakgönüllü, atletik, sıcakkanlı, yardımsever, parada gözü olmayan, inanılmaz sadakatli, arkadaş canlısı kısaca tek bir kusuru olmayan ırklardır. Öyle harikalardır ki bunlarda tek bir tanecik kötü olanını bulamassınız. Hayır mutlaka öyledir çünkü bir ülkenin erkekleri yanılıyor olamaz.
ikisi de bir estonya kızı etmez.
iki nesli de görmüş biri olarak ;

fizik olarak ikisi de çok güzeller. çok sıcaklar, çok sevecenler, sadakat anlayışları bize göre epey bi değişik ama olsun kendilerine göre sadıklarda ikisi de. en azından para bitene kadar. buraya kadar tamam.

ama bu ikisinin ortak bir noktaları daha var. kendi ülkelerinin erkekleri tarafından tek kullanımlık mendil hadi bu biraz ağır oldu, kapıda beslenen köpek muamelesi görüyorlar... erkekleri en iyi erkekler anlar diyor ve yorumu sayın erkek yazarlara bırakıyorum.

bir dişi olarak yaşamak isteyeceğim en son iki ülkedir bu ülkeler. kızları çok güzel olduğu için komplekse gireceğimden değil,erkeklerin kadınlara nasıl davrandıklarını gördüğüm için*. hem iran da, hem rusya'da kısa süreler kalmış biri olarak, bir zorululuk halinde hangisinde yaşamayı seçerdin sorusuna cevabım irana bilet ne kadar dı olur!

söyler misiniz beyler, madem bu kızlar o kadar bulunmaz hint kumaşılar neden kendi ülkelerinde bu kadar alçaltılıyorlar? slav erkeklerinin ırkı salak mı? zira hiç salak bir rusa rastlamadım ben. ki türk kızlarının hasta olduğu o asker beynine sahipler, mantıklı disiplinli ve kuralcı bu beyne sahip bir ırkın erkekleri kendi ırklarının kızlarını neden beğenmiyor acaba?
mercedes vs bmw gibidir. ikisi de dünyada top class'dır.
1500 giderli hatunlardır.
ikisi de benim bebeklerim . nefes alıo mu . almasa da olur denılen tek kız cesıdı .
güncel Önemli Başlıklar