bugün

bu yazdığım silinme pahasınada olsa yazacağım.nedir bu türk erkeklerinin türk kızlarını aşağılama merakı. rus kızlarımı doğurdu yavrucuklarım sizi. analarınız rus muydu. sizin analarınız türk değilmiydide bu kadar rus merakı. hayır öyle bi başlık açıyorsunuzki insan feminist olamasda olası geliyor. neden bamya olalım neden onlar pirzola olsun neden biz 2. sınıf olalım. ne yani beyler illa rus kzıları gibi verelimdemi pirzola olalım? sabahtan beri bir bakiretli kızlara bir de rus kzılara takan bu uludağ yazarlarına sesleniyorum. harbiden sikm kadar beyniniz yok ya. adam akıllı entryler açın girelim. insana cevap vermek zorunda hissettiren başlıklar değil
+yazma hissi uyandıran başlıklar açın.
türk kızlarının içinde mallar var evet var ama türk kızlarının içinde mal olması rus kızlarının türk kızlarından akıllı olduğu gibi bir gerçeği kesinlikle doğrulamaz. bırakalım sizin gibi etoburlar rus kzılarına saldırsın elbet bamyanın değerini anlayanda bir ot obur bizi yüceltecekitir eminim buna. ve inanıyorum ki : ya da umuyorum diyelim
+bir gün türk erkekleri etten vaz geçip zekaya bakacak yani bamya yemeye başlayacak.
zira böyle giderse et yemekten beyninizde et bağalaycak beyler.