bugün

Abazalikta nirvanaya ulaşmış zavallilardir. Kizin yanina gidip Are you sex falan diyenler iste hep bu mallar.

Rus deyince bunlarin aklina seksten baska bir sey gelmiyor ne yazik ki.

Abazalar!
Parayı görünce dibi düşen türk kızı kadar değildir.
(bkz: inan sana değil kastım çirkinle sohbeti kestim)
Keşke senin koca götün tahta göğsün olmasa da sana bakıp salya akıtsalar.

Biraz bakın kendinize anacım.
Ayreten rus kızına ilgi gösterince götü kalkmaz, türk kızına ilgi gösterirsen allah oluverir başına.
(bkz: pavlov un köpekleri)

Not: kimseye köpek dediğim yok, anlamayanlar çıkacak illaki diye baştan yazayım dedim.
Ayrica çok cahildir bu abazalar.

Rus kızlarının alkol ve beslenme sebebiyle erken çöktüğünü, bacaklarinin potur potur igrenc bir seye dönüştüğünü bilmeyen malaklardir bunlar.

bakmayin burada rus kizini ovmelerine hepsi türk kizinin pesinde köpek olmuş vaziyette.

Abazalar!
Çünkü rus kızları kolay veriyor. Igrenmiyolar kamyoncu bir dayı ile bile olabilirler.
onlar için ne kadar çok erkekle seks yapmak o kadar avantaj ve övünme sebebi.

Onların erkekleri de onları öyle kabul etmiş.

Ama siz rus kızını doyuramazsiniz sadece ona çerez gelirsiniz swh.
erkek doğası gereğidir.

kadın vücudu, erkeğe cazip gelecek bir şekilde yaratılmıştır. keza erkek vücudu da öyle, he kadınlar öyle ağızlarını suyu akarak erkeklere bakmaz o ayrı.

ama, etkilendikleri bir erkek gördüklerinde içten içe kendilerini yerler.

e kim iki yüzlü şimdi, rus görünce ulu orta salyalarını akıtan biz mi, yoksa "hiç biriniz umurumda değilsiniz" edasıyla ortalıkta dolanan fakat, bir erkek görünce içi içini yiyen siz kadınlar mı?

hadi baaalım.
biz niye rus kızı gibi değiliz, bırak salyaları aksın dönüp bakan bile yok diyemeyince

rus kızına çemkirdi. boy 1.50 kilo 80 ağda görmemiş kezban.
Türk erkeği görünce salyası akan kezbandan daha akıllı erkektir.
abazanlıkla alakası olmayan durum. senelerce kıllı kezbanların tribini çekip, bakımlı sarışın ve egosuz bir hatunu gören türk erkeği davranışıdır
görsel akmasin mi :(((
bu arkadaşa katılıyorum:

(bkz: rus kızı görünce salyaları akan türk erkeği/#36293194)

lakin sarışınlarını çok itici bulurum.