bugün

zeki, kurnaz, işini bilen ve gözü açık manasına argoda "orospu" kullanılır. Tespit baştan sona doğrudur.
orospu olmanın sadece vermek olduğunu sanan, ama gösterip vermemenin daha büyük bir orospuluk olduğunun farkına varmayan türk kezbanlarının deyimidir.ciddiye almaya bile gerek yoktur.
Cekememezlik uzerine sarfedilmis gereksiz bir soylemdir.
komünizm'in rus kızlarının ahlakını bozması sonucu oluşan durum. bir gerçek var ki onların güzel olmaları, böyle at gibi bin üstüne vur kırbacı vücutlarına sahip olmalarını da komünizm'e borçludurlar, belirtirim. bakın yine siyaset.

not: tamamıyla bilimsel entrydir. eksi oy verilemez. puhahaha...
Yabancı kız vodka gibidir istediğin zaman döker içersin.
Türk kızı rakıdır meze ister onu ister şunu ister bunu ister.
Gösteripte vermemek daha büyük bir orospuluk değilmidir?
iftiradır muhtemelen. güzel olmaları orospu olmalarını gerektirmez. ayrıca çok da güzel dansediyolar. bu da orospu olmalarını gerektirmiyor haliyle.
yanlış bi genellemedir. görende çok rus tanıdı sanar bu türk erkeklerini yaa. rus kızlarıda rus kızları. ne bu arkadaş. ülkende gördüğün bir kaç kız rus üzerinden böyle tespit yapacağına rusya ya gitte ordan yap. ütopik.
anasını,bacısını tanımayanın şartlı bir önermesidir.
günümüz ilişkilerine bakınca, milliyetten bağımsız her yerdeki genel durumdan söz edilmiş sanki. Ayrıca canım ülkemde kim birine bir şey söylese, genellikle kendisinin o konuda sabıkalı olduğunu görüyoruz.

Diğer yandan kimseye zararı olmadığı sürece; isteyen istediği mesleği de yapar, istediği her ne ise onu da yapar. Çirkin kezolara da, kendisine yüz vermediği için boş yapan kerestelere de ancak b.k yemek düşer.
12.

(bkz: O Rus bu değil)

Ent.
Hepsi olmasa bile büyük çoğunluğu paragöz ve gold digger. Hafif meşrep oldukları doğru.
beyinsiz beyanıdır.

2 sene ukrayna'da yaşadım.rus ve ukraynalı kadınlar hakkında yorum yapmaya kısmen hakkım var diye düşünüyorum. size soruyorum;

1-Rus kadını -- sabah kahvaltınızı ettiniz,gezdiniz,kahvenizi içtiniz,akşam yemek yediniz. harika bir gün geçirdiniz. birbirinizden hoşlanıyorsunuz. rus kadını şöyle düşünür '' çok güzel zaman geçirdim,eğlendim,kafa yapılarımız uydu,sevişeyim''.

2-türk kadını- bakiredir lakin anal,oral herşeyi yapsın. 100 defa kendini gezdirtsin,yesin içsin. '' ayy daha 1 senedir birlikteyiz vermeeeeem'' kafasında olsun. tribi,nazı,niyazı çekilsin. istesin de istesin.

şimdi soruyorum hangisi namuslu olan? hangisi daha net ? hangisi hissettiği gibi yaşıyor?

sevişmek de yeme-içme gibi doğal bir olaydır. bizim ülkede tabu olarak görülüyor.

ha yarın öbür gün siz bakire bir kadınla evlenmek istiyorsunuzdur ona saygım var. ama bakire olmayana orospu damgası çakmayı bırakın.

-ben ne türk kızları gördüm. hani derler ya '' sikilmedik bir kulak arkamız kaldı'' kızın kulağının arkası bile sikilmiş ama bakire.

-ne rus kızlar gördüm namusluyum diyen türk kadınını götünde sallar.

boş işler geçin şunları.
namuslarına bir şey diyemem ama istatistiksel olarak en çok std yi rus kadınları taşıyor.