bugün

bodrumda yanına alacağın en büyük sex makinası "rusça" *
türk gençlerinin gogol, tolstoy, dosdeyevski gibi ünlü rus yazarların eserlerini yazıldıkları dilden okumak hevesiyle giriştikleri eylemdir*.
laleli'de çalışan esnafı ve rusyada çalışmak zorunda olanları* ayrı tutmak şartıyla yurdum gencinin rusça öğrenmesinin nedeni bellidir*.****
bu heves iki şekilde olur:
a. hevesli istemci*
b. yapışkan istemci*
hevesli istemcinin ilk işi rusça alfabeyi öğrenmektir. rusça öğrenme işine sadece seksapel açıdan bakmaz, hem teoride hem pratikte uzmanı olmak ister. internetten rusça öğreten sitelere üye olur, pratik rusça kitaplarından faydalanır.

yapışkan istemci ise en fena durumdur. çevresinde rusça bilen birilerini bulur direk amaca yönelik çalışır.
-şimdi..."oda numaran kaç?" ne demek kanka?
+çto takoe vaş koyuta nomer?
-tamam..."bacakların çok güzel" ne demek kanka?
+eeehhh...s*kerim belanı!!!
-tamam..."odaya geçelim mi?" ne demek kanka?

bu yolla onu hedefine en kısa yoldan götürecek cümleleri öğrenir ezberler. işte ezberci zihniyetin sonu da daima hüsrandır, beklenmedik bir cümle ile karşılaştığında bozuk plak misali aynı şeyi tekrarlar durur.

eğer niyetiniz gerçekten öğrenmek ise, ucuz güzel kurslar vardır*, yazılın öğrenin.

ayrıca cidden bakınız.
(bkz: yakın arkadaşa ingilizce öğretmek)
numaraya nomer, probleme prablema, asimetrike asimetrika denilerek başarılır. ben bu dili dört dörtlük öğrenmek istiyorum diyen ya kursa gidecek, ya teni tene temas ettirecek, ya da rus kızlarının dillerine dilini sürtecek. sözlükten, internetten olacak iş değil.
yerinde eğitim alan biri olarak, ufaktan yardımcı olayım;
öncelikle rusça da çoğunlukla yazıldığı gibi okunur sadece yumşatma harfleri ve vurgu işaretiyle bu okunuş değişebilir. rusça eğitimine alfabe ve cins ayrımı (erkek, dişi, nötr)öğrenilerek başlanır. özellikle cins ayrımı çok önemlidir çünkü rusça da herşeyin bir cinsiyeti vardır ve sıfatlar, zartflar bu ana isimin cinsiyetine göre çekimlenir. örneğin moy - maya - moye bunların üçü de benim demek. ama benim babam derken ' moy nana ' benim annem derken ' maya mama' dersin. daha sonrasında padejler eşliğinde rusça öğrenilmelidir. padej demek ismin halleri gibidir. rusça da 6 padej vardır. ( ukraynacada 7) sırasıyla 1., 6., 4., 2., 3., 5. padejler öğrenilmeli ve her padej eşlinde padeje uygun olan gramer kalıpları öğrenilmelidir. en son ve en önemli şey eğitimi rusça konuşulan bir ülkede ve dili dile değdirerek (pratik amaçlı) öğrenilmelidir.
uluslararası ilişkiler bölümü mezununun yanında bulundurabileceği faydalı dillerden biridir.
zor da olsa keyifli bir iştir.
karmaşık ama zevklidir bir o kadar da zor olandır.
zoru başarmak.
4 kurdur öğreniyorum ama biri hadi konuş dese "davay davay pajalusta" dan başka bişey çıkmaz ilk hamlede.
hemen öyle bir ayda öğrenilmiycek bir şeydir. türk erkekleri çok denemiştir öğrenmeyi.
Zor iştir vesselam herkes makara yapar.ama azimli olmak lazım 1 aydır ugrasiyorum. Epey yol katettim.eril dişi muhabbetini hallettikten sonra baya bi zevkli oluyor.
Çaba şart kril alfabesi zor gelebilir.ama bir kaç saatte öğrenilebilir.
bir amcık için değmeyecek eylemdir. gidin 31 çekin amk.
+3 insan anlamına gelir. Aslolan diyalog sonuçta. Art niyet aramayın..
en kolay kısmı kiril alfabesini öğrenmektir. diğer kısımlarda ise kuraldan çok istisna vardır.
"sike sike öğrenmek" tabirinin günlük hayattaki tam karşılığıdır.

-internetten alfabeyi öğren

-a ile biten kelimelerin eril olduğunu unutma

-gelmek, gitmek fillerini çöz

-bir sevgili edin *
Bu işin amcikla ne alakası var her yabancı dil sex için mi öğreniliyor.sex işin ancak bonusu olur ki arayan adam dil öğrenmeden işini halleder.
arkadaşımdır kendisi rus edebiyatı ve dili okuyorda.
bu işin amcıkla çok büyük alakası var. her yabancı dil seks için öğrenilmiyor ama rusça seks için öğreniliyor. zoruna gitmesin tavariş. seichas, poshol ty na xuj. tvoyu mat blyad.

zor bir iş olan eylem.
Dil dile değerek öğrenilmelidir kuralını uygulayacaksak her dili öğrenirim.
kitap önerebilecek varsa kutumu yeşillendirirse sevinirim.
ancak seks öncesi kızı ayarlamak için kullanılır. mlaum iş sırasında da unisex deyişler yaparsın olur biter.
rusça konuşulan memleketlerde yapılması gereken aktivite. diğer türlü vakit kaybı.
öyle kitapla mitapla yapılacak bir iş değildir. Ya ağır kurslara gidilmelidir ya da rusça konuşulan bir ülkede bir kaç ay yaşanmalıdır.
türkçe'ye benzediği için o kadar da zor olmayan abartılmaması gereken bir eylem. (bkz: cyka blyat) (bkz: bitches)

edit: öğrenemez miyim ulan?! neresi eksi bunun??