bugün

sağdan soldan bilgileri sizde alın sizde yapın bunun yaptığını bakalım ne olacak? sunum ve pazarlama gerçekten çok önemlidir.anlatma yeteneği yüksek diye çağırıyorlar, nasadan adam mı çağırsınlar amk.
Bu arkadaşı izleyen cahildir, neyse ufakcık da oksa bi şeyler öğreniyorsunuz. Zaten türkiye burası, ne bekliyorumki...
anlattığı şeyler hep safsata, şehir efsaneleri.
Salak ve ötesi.
100 sene sonra yaşasa idi prim yapamayacak eleman.
youtube'un sadece "songül karlı sütyensiz" olmadığını göstermiş, güzel bir kanala sahip kişi.

safsatalarla uğraşmak yerine kendi ilgi alanlarını insanlarla paylaşmayı tercih etmiş ve bu yolla para kazanmış kişidir. yaşı da oldukça gençtir. aynı yaştaki kişiler sütyensizi düşünürken bu arkadaş kaynak kovalamaktadır. bu sebeple de takdiri hak eder.
Videolarının %90 ı çalinti olan adam bazıları videoları korkunc diye yorum atiyor altina bana komedi gibi geliyor.
ismi ilgi çekici ve farklı onun dışında yaptığı videolar basit bilgi deposu.
Verdiği bilgiler ne kadar doğru acaba.... Yani bu bilgilerin doğruluğundan izleyici bir şekilde emin olmak ister.
(bkz: iyidir iyi)
Çalıntı bilgileri kendisi yapmış gibi gösteren bir hırsızdır.
Hırsıza hırsız deriz Recep Tayyip Erdoğan.
Mafyalardan köpek almış velet. Ayrıca videoları direk yabancı videolardan çevirmedir.
anlatım ve sunuş bakımından hakkını teslim etmemiz gerekir.
Amma çekemeyen varmış yav. Adam 3-4 yıllık youtuber. inşallah balgamını hiç atmaz. Sesi güzel böyle.
geçtiğimiz ay bizim fakülteye gelip bir konuşma yaptı 3-5 youtuberla birlikte. en düzgün konuşanı buydu. videolarını beğenmesem de destek için kanalını takip edip paylaşımlarını beğeniyorum. hayır anlamıyorum elin vitalyzd gibi prank videoları çeken adamları beğeniyorsunuz da yurdumuzun gencini neden beğenmiyorsunuz anlamıyorum.

tanım:türkiyenin en yüksek takipçili youtuberlarından biri.
adamı utanmasalar linç edecekler. gayet başarılı bulduğum bir youtuber. emeği çok hafife alıyoruz. adam bir şeyler için çabalıyor sonuçta saygı gösterin yeter. Hırsız, sahtekar, itici bunlar nasıl sıfatlar?
değişik bir youtuber sesini hiç sevmem cok yapmacik geliyor.
eskiden fazla sevmezdim bu herifi. sadece korkuya yönelik boş videolar yapıyordu ama bu son videolarında baya baya nitelikli ve öğretici videolar yapmaya başladı. bilgilendirici ve öğretici videolar yapacam artık demişti zaten. neyse efenim takipte kalın bu herifi, ahsen tv veya oyun kanalları izleyeceğinize bunu izleyip en azından bir şeyler öğrenirsiniz.
bünyeye alabileceğiniz en gereksiz bilgi ve olayları gereksiz bi ekşınla sunan youtuber.
Ülkede ki çoluk çocuğu kandıran birisi. Videolarını izlerken gülüp buna inanan saflar var mı diye eğleniyordum. Varmış. *

Edit: sözlükte çoluk çocuğun çok olduğunu unuttum. Kusura bakmayın.
hollanda'da eğitim almış, üst düzey ingilizceye sahip youtuber arkadaş.
bilgilerin çoğunu ingilizce sitelerin makalelerinden çevirdiğini söylemiştir. onun için bu tür videoları ilk başlatan kişi kendisi olmuştur.
Sesinin gizemli olmadığını ona birisi söylemeli.
hazırladığı videolar iyidir hoştur ancak sesini gizemli yapmaya çalışmamasını umarım bu entry aracılığıyla ona tavsiye edebilmiş olurum.

sesini gizemli yapmaya çalışıyorsun falan ama olmuyor, kulağıma sanki isyanqar26 fısıldıyormuş gibi hissediyorum ruhi çenet kardeş.
karakter olarak kaliteli bir insana benziyor arkadaşları arasında falan güvenilir biri olarak görülüyor youtube kanalına gelecek olursak aslında çok sıradan bir kanal ama ilk başlatan olduğu icin bu alanda ipi göğüsleyen bir youtuber.
Kendisini youtube'dan tanırım sesi etkiliyicidir.