bugün

kenan evren bile yeni öldü..

bilemiyorum altan görür müyüz?.
Üşüyoruz reisss :(((
giden gitmiştir, gittiği gün bitmiştir.
Şimdiden o günün hasretiyle kına yakmaya hazırlananlar, o günü görürseniz bu sözlerimi hatırlarsınız; "Büyük adamların ölümleri de büyük olur." Ardından kıymetini anlarsınız. Pişman bile olursunuz ya ama o zaman iş işten geçer. Ölüm bile güzele yakışır.
Eeeey Azrail!
heyecandan sözlüğe girmek unutulacağı için yazılamayacak olan entiridir.
belki torunlarimiz görür o günü. olm adam ölümsüzlüğü buldu lan! kac sene evvel yok kanserdi yok gidiyodu falan dendi, simdi bak, senden benden sağlam valla. bizi gömer bu, diyim ben size.
Büyük oyun bozuldu.
ergenler türkiye'nin ondan önceki dönemini bilmedikleri için kına yakacaklardır. daha sonra ilerleyen tarihlerde değerini anlayacak ancak çok geç olacaktır. siz bakmayın ideolojik sebeplerle nefret edenlere, özgürlük özgürlük diye çemkiren alman, amerikan, ingiliz mandası zengin tiplerin söylediklerine. sorsan hangi özgürlüğünü elinden aldılar diye cevap veremezler. onlar eskiden iyi sömürdükleri için sesleri çıkmıyordu, şimdi sömüremedikleri için sesleri çıkıyor. ideoloji karın doyurmaz ergenler bunu öğrenin. özgürlüklerimiz elimizden alınıyor yalanlarınada inanmayın. imf ye borcunu ödediğinde özgür olursun. kimseye sormadan akdenizde petrol araması yaptığında özgürsündür. almanya yı incirliğe sokmadığında özgürsündür. istemediğinde amerikan uçaklarını kaldırmadığında özgürsündür. emekli maaşlarını deprem yardımları ile ödersen özgür olmazsın. avrupa kapılarına gidip para dilenirsen özgür olamazsın. kendi silahını yapamazsan, kendi tankını gemini uçağını yapamazsan özgür olamazsın. eksikler yokmu tabiki var. 15 yılda anca bu kadar gerideki 80 yılda gelenler ne yapmışlar?
Tabutunda secime girse yine kazanir.
turkiye aydin bir ulke oldu . herkeste bayram havasi var . asgari ucrer tavan yapti. zamlar geri iniyor. emeklilik yasi geriledi. dolar dustu gibi entryler bulabilirsiniz en iyiside turkiye rahat bir nefes aldi.
Atama selam söyle. Karşısına çıkabilirsen tabi.
ümmet reisini kaybetti...
şaka lan şaka.
ateşi bol olsun.
Son oyununu oynadı.
Spotifydaki today's top hits playlistten herhangi bir sarkıyla hunharca dans ederek girecegimdir.
Yalan yalan inanmayın devlet süper.
Zulüm şimdi sona erdi.
imam hatipler kapatılsın.
ölünün arkasından konuşulmazmış, içinizden geçenleri fısıldayın.
siyaset kirli bir oyundu, pek çok şey için belemedim diyeceksin

ya bu milletin ahlakını ne akla hizmet böyle bozdun.

buna bilemedim de diyemeyeceksin.
"bir mübarek göçtü bu diyarlardan..." kabilinden bir entry olacaktır kuvvetli ihtimalle.
Allah gecinden versin lakin emri hak vuku bulduğunda RTE ler bitmez Allahın izniyle siz rahat olun.

Hayin-i dini devletler sizi.
başımızdan gitsin de ölmese de olur. karşıtız, belki de nefret ediyoruz ama bir insanın ölmesini isteyecek kadar değil.