bugün

onun engin tecrübelerini, hayata dair yaşadığı zorluklara göğüs gerişini ve her daim halkı memnun etme odaklı girişimlerini anlamayıp "bu adam da her bokumuza karışıyor yea" diyecek derecede zavallı olmaktır.
Yine okurken içten içe kahkaha attiran kalitesiz bir yazar beyanidir.
Sorun tayyeabi anlamamak değil be arkadaş, anladığımız için yediği haltlari gördüğümüz için hazetmiyoruz biz bu bosbakan kisisinden. Sizin gibi bütün yolsuzluklara kör olmadığımız için aciz durumuna falan düşmüyoruz yani, ah biraz kullanin şu beyninizi.
o kadar paramız olmadığı için doğru bir onermedir. asla da anlayamayacagiz bu gidişle.
bir daha tekrar edermisin babacığım?

"efendim babacığım" demek gibi mi?
Ayni zamanda pis islere kafa calistiramamaktir..
(bkz: akp gençliğinin zeka dolu çalışması) ile yarışır bir düşünce. (bkz: fışkırıyor mübarek)
basama sayisi 5'i gorunce benim ekran error yazdigindan, siksen anlayamayacagimdan, muzdarip oldugum acziyet.

ulan bi 2002 maserati alsam, tum hayalim bitti.

ne hayal etti ki acaba?

yok, ben caldi demiyorum, makam araclari, makam ucagi falan. onlari kastediyorum.
kemalistliğin getirdiği olumsuz özelliklerden sadece biri.
Bütün akplilerin acizligidir. Adam gayet acik ve net kendisini belli ediyor halbuki.
Her gün belli bir ücret alan trollerin bu ücretin ne kadar da güzel olduğunu anlamasından sonra kurduğu cümledir.

Karşısında bunu bulur

görsel
rteyi açıklayacak kadar önemli biri olarak görmemekte olabilir. bir Pablo Escobar değil.
bir algı eksikliğidir.

rte yi anlayamamak hayvan olmak gibi bir şeydir.
rty yi anlayamamak dangalaklığın önde gidenidir.
rty yi anlayamamak vatan hainliğidir.
rty yi anlayamamak ruhunu satmaktır.
rty yi anlayamamak aptal insan işidir.

adam hırsız, adam kalpazan, adam din tüccarı, adamın sikinde bile değilsiniz anlayın artık.
muhalifin bu seçimlerde de ağlayacaklarını gösterecektir.