bugün

kılıçdaroğlunun vermeye çalıştığı ayarlardan biridir. eğer gerçekleşirse rte yi van münit bile kurtaramayabilir.
boyları eşitlenir.
recep bey: bundan sonra ne baykal ne bahçeli yi ağzıma alırım**
http://www.facebook.com/p...86587&id=246422186974
bu gün çömelen yarın domalır ,söylemedi demeyin .
(bkz: üçüncü dünya ülkesi gündemi)
(bkz: üçüncü dünya ülkesi muhabbetleri)
kemal k'nın; pkk'nın canını acıtmayacağından emin olmasının sonucudur. zira severler birbirlerini.
(bkz: birinin diğerine oral seks yapması)
sidik yarıştırmaktan başka bir şey değildir.
birinin kankalarına güvenemeyip, çömelmesine gerek olmadığı halde çömelmesidir; diğerinin muhalefet olacağım diye cengaverlik yapmasıdır.
Kılıçdaroğlunun yavru baykal olmasını sağlayacak olaydır , herşeye bıdı bıdı yapın , o çömeldi ben kalkarım o yürür ben koşarım kıl yün.
Yavru baykal bu herifte içinde.Böyle saçma bir olay yaparsa ciddi bi b.k olmaz bundan.
doğan medyasının pompalayıp, şişirip öyle yayınlayacağı hadisedir. artık canlı yayınmı yaparlar yada Atatürk ün malum pozunun taklidinimi yaptırırlar. her durumda kemal kılıçdaroğlu yaptığı "delikanlı adam çömelmez" gafını asla yutmayacaktır.dünya yıkılsa savunacaktır.
birde %40 falan demektedir...
ahmet hakan'ın dediği kadar vardır: o koltuğa oturanda akıl, mantık kalmamaktadır.
afedersiniz ama hiç kimsenin si*inde olmayan harekettir. her gün cenaze geliyor, yeni yeni ocaklara ateş düşüyor bunlar hala çömelme, dik durma gibi eften püften şeyleri tartışıyorlar. insanlar tedirgin bir şekilde çocuklarının yarınından endişe ediyor, acaba başına birşey gelecek mi diye kara kara düşünüyor bunlar hala o parti lideriyle görüşürüm, bu parti lideriyle görüşmem, o bana bunu dedi bu bana yan baktı açıklamaları yapıyorlar. siperde mi bulur artık nerde bulursa, allahlarından bulsunlar.
kılıçdaroğlu kim lan ? en son ssk'da fotokopi çekmiyor muydu. ohaa amk ülkeyimi yönetecek. yanına çaycı remzi amcayı da alsın bari.
hiçbir zaman muhafeletlikten kurtulamayacakların söylemidir. herkez biraz seviyeli olsun da vatanımızın milletimizin kalkınmasına öncülük sağlayalım. enty'ni al da git.
tartışacak başka konu kalmadı zaten dimi? bir ülkenin neden geri gittiğinin kanıtı saçma sapan sözler ve gereksiz cümleler bütününden başka bir şey değil bunlar. insanlar bıktı, insanlar bunaldı, insanlar mutsuz! yapıcı ve ilerici çözümlerle gelmek yerine, terörün önünü kesmek yerine, insanların mutluluğu için çabalamak yerine böyle ağız dalaşları yaparak kime neyi ispat ediyorsunuz ? ehh yeter be hepinizden bıktık. öncelikle sevgili halkınıza karşı dik durun, onların hayata karşı dik durmasını sağlayın, eğitim sistemini düzeltin, kaliteli ve kendine özgüveni olan gençler yetişmesini sağlayın arkadaş. uyan ey halkım yerine sevgili halkım isimli diziler çekilmesine sebep olun da ondan sonra bir daha konuşuruz.
birdirbir oynarken kılıçdar oğlunun rtenin üstünden atlamadan önceki son kare..
tayyip erdoğan'ın ölüm tehlikesi varken gandi'nin ölüm tehlikesinin olmaması ile alakalı durumdur. pkk keşke gandi gelse diye gün saymaktadır zaten. vururlar mı adamı..
(bkz: çocuk gibi atışmak)
bacak pozisyonuyla değil yapılan düzgün işlerle iyi siyasetçi olunacağını bilmeyenlerin çok önemsediği ayrıntı.