bugün

aslında baslıgın orjinali

(bkz: kendi ülkesinin şehidine kelle diyen lidere sahip ülkede yasayabilmek) 'ti,

ama 50 karakter sınırına takıldı...

gelelim konuya zor bir karardır...zira insan kendi şehidine resmen hakeret eden ayrıca bu hukuksal olarak suclu bulunmus bir basbakana sahip partiye insan nasıl oy verebeilir...hadi verdi diyelim %47 nasıl verir ? aklım almıyor.biliyorum birazdan gelip baslıga bok atıcak insanlar yada rte yi savunucaklar.Böyle bir ülkede nasıl hala dayanıyorum bunuda aklım almıyor.Azıcık milliyetçi olmasam giderdim buralardan.

hadi bakalım

http://www.ntvmsnbc.com/id/24988588/

peşinen not: 6.nesil olmama değilde içeriğe yorum yazarsanız sevinirim.

Edit: eleştiremeden eksileyen yazarlarımız oldugunu kanıtlamıştır bu baslıgı acmak bana...
gerçekten demokrasiyi ve seçme seçilme hakkını halkımızın, seçilenlerin iliklerine kadar hissettirebilmesinin sonucudur... *
(bkz: türk halkının hafızası)
o kadar şey yazdık bi onu mu buldun eleştirecek ? dedirtecek yorumlara sahne olmuştur..
ileride pişmanlığa sebep olur. kimileri baştan görür kimin çürük, arkadan iş çeviren olduğunu. kimi ise kanar yalanlara, din iman söylemlerine. gün geçtikçe fakirleşir. tayyip gemicikleri için, pırlanta dükkanları ve mal varlıkları için derin bir hamdolsun çeker. halk da seçim öncesi yardımlarıyla 4-5 seneyi geçirebileceğini düşünür.

hadi afiyet olsun.
bir akp linin de çıkıp savunması beklediğim konudur.
oy kullanacağı yere gidip, mühürü basmaktır.
deniz baykal'a, devlet bahçeli'ye ve diğerlerine oy vermekten hiç bir farkı yoktur.
(bkz: akplilerin bir konuyu eksilemekten öteye gidemememeleri)
o kadar şehidimize rağmen dağdaki teröristlerin siyasi şubelerine oy verenlerin yanında normal sayılandır.
büyük marifettir.