bugün

Ben anlamadım tam seçim arifesi neden twitterı kapatırsın yada şuanda istanbulda bir çok yerde sular kesik youtube kapandı şimdi benim aklıma takılan soru şudur seçimden önce bunların yapılmasının sebebi ne? oy kazanmak isteyen insan bunları yapar mı sanki kazanmamak için yapılıyor bunlar.
kafayı yemiş gibi herkese saldırıyor millete hakaret ederek yaptıklarını kapatmaya çalışıyor saygısızlığın dibine vurdu allah sonumuzu hayr etsin gidişat kötü.
mantık hatası var çözemedim.
yerel seçim olduğu için çok umursamadığını düşünüyorum. zira nasılsa seçileceğinden emin, bir sürü taş kafa var gözünün önünde pislik yapsa şakadır ya şakadır diyecek bi seçmen kitlesi var adamın.
bizler alışmışız seçim zamanı asfalt çalışmalarına halka hizmete şu yaşıma kadar ilk defa görüyorum böyle şeyler gerçi bu yaşıma kadar diğer yaşanılanları da görmedim.yaşımmı küçük len benim yoksa 35 yaşındayım .
seçimleri umursamasa o kısık sesle mitinglere çıkmaz banane der bence.
(bkz: narsistik kişilik bozukluğu)
tr ile daşşak geçilmemekte ülkeyi yöneten aslında yönetemeyip batıranlarla daşşak geçilmekte aynı şekilde bu daşşak geçilenler orduyu dağıtmış yargıya darbe indirmiştir.
ne olacaktı bu kadar biçimsizliğe başarısızlığa susulacakmıydı.
ama rte susturma çalşmalarına devam ettikçe seslerin dahada yükseldiğinin farkında değil.
delirmiş olabilir efendim. rte ye çok yakın birinden alınan bilgi.http://www.capsverpanpa.com/ben-napicam-bununla/
(bkz: suçlu psikolojisi)
bir şeyler var yanlış ama yakında çıkar kokusu.
gel gitler senfonisi
bir deli ile öpüşmüş olabilir.
mahkeme kararı twiter engelini kaldırdı ama hala açılmıyor nedense.
davranış bilimcilerin rahatlıkla cevaplayacağı sorudur.
kapatması çok oy kaybettirmez neticede adam neler yaptı twitter kapatmak ne ki bence açık kalsa çıkacaklardan korkuyor ve seçime kadar idare etmeye çalışıyor. artık ne yaptıysa bu kadar korkulacak.

her ses kaydı ki görüntüler de var deniyor "yok artık daha çok şaşırtamazsın beni" diyen bünyeleri bile şoktan şoka sokuyor amk.

en son bakanlar kurulunda toplu takılırlarken görecez diye ödüm kopuyor.