bugün

-bugün bu zihniyet yüzünden ülke bu durumdadır.

-devlet ile hükümet arasındaki farkı idrak edemeyen bir kesim var ki bu ülkede, tesiri pkkden farksız.

-ama rte nefretinize devam edin. 1 kasımda gidin hdp denen terörist partisine oyunuzu verin.bu tutumunuza devam edin.size her şey müstahak.siz celladınıza aşıksınız.

-batı neden hdpyi seviyor.pkkya ses çıkarmıyor.senin güçlü olmanı istemiyorlar anla bunu artık.ama siktiğimin marjinali avrupadan da gazı alıyor,erdoğan da ona göre 13 yılda bi şey yapmadı zaten. pkk cok kotu bisi degil canım. yoksa almanya filan niye destek versin ki di mi. marjinalliğe yakışmaz.

-ama sizin geçmişinizden bu ülke ne hayır gördü ki bugün ne görecek. pkk ve rteyi terazide tarttığınızda pkk size daha yakın geliyor.sizin kanınızda var bu.zira sizin dedeleriniz kurtuluş savaşından kaçan kesim.bunu muhtemelen ailenizden size bir kişi dahi anlatmadı.sana sadece şunu dediler: yavrum sen cumhuriyet çocuğusun.
He he yarrraaaaaam.
Sanki gitmeyince ülke güllük gülistanlık, cennetten bir köşe. Varlığı zaten yeteri kadar bela adamın.
1980'lerden beri devlet düşmanlığı yapan marjinal sol kitlenin vizyonu.
bugün akp veya tayyip karşıtlığı üzerine kılıfı hazırladılar. böylece kemalist ve hatta mhp'li kitleden, cemaatten de destek aldılar. ancak sizlerin de görebileceği üzere bunların niyetleri çok daha kötü. olan kandırılan hdp oy verenlerine oldu.

biz anlatımıştık ama anlamamıştınız, umarım artı körebiliyorsunuzdur bazı gerçekleri.
yahu bir siktirin gidin artık birader, yetti saçmaladığınız.

yediğiniz bokların ceremesini çekiyoruz çekiyorsak, ne hakla, hangi akılla, ne yüzle milleti eleştiriyorsunuz hala?

ydg-h ne? sen önce onun hesabını ver. ne ara peydah oldu, neredeydin sen o peydahlanırken?

hdp ve uzantıları yıllardır mecliste, neden senin iktidarın dönemlerinde değil de iktidardan düştüğün an patladı bu olaylar?

şehit tabutu fotoğrafı ile pankart hazırlayan, şehit tabutu üzerine elini koyarak siyaset yapan, şu ortamda bile hala utanmadan siyasi rant peşinde koşan siz, ama terörün suçlusu şu, bu, o.

oldu amına koyim oldu.

başkomutan da chp genel başkanı zaten.

hiç mi utanmaz, arlanmaz bir insan arkadaş.
iki dk ortalığı karıştırmasanız yalanları yaymasanız evet güllük gülistanlık olacak ülke. Her yandan sarmış hainler amk.

Bunu diyen vatan hainidir.
ya siktir lan artık. yemin ediyorum bu kadar olur.

siz büyüttünüz lan bunları, siz ! 99'da pkk kendini lağvetmişti. ülkenin amına koydunuz hala utanmadan gelip yazıyorsunuz.

rte'nin asıl düşüncesi bununla paralellik gösterir yalnız haberin olsun. " ben kalayım da ne olursa olsun. "
Hala yalan diyen gerizekalıları ortaya çıkarmış başlıktır. Ulan önüne videolar konuldu, sen evde kalmış kız kuruları gibi ahaha inanmıyorum yok öyle bir şey yok yok bakmıyorum görmüyorum bana ne bana ne dedin.

Senin inanmaman veya görmemen olmadığını göstermez. Hadi biraz daha yala rte'ni bak yatsı geçti tam zamanı.
bunu söyleyen dünyadaki en assağılık orospucocuğudur. büyük harflerle anasını karısını sikeyim.
rte bizim iç siyasi meselemizdir. bir gün seçimle gidecek ve hatalıysada yargılanacaktır mutlaka. pkk ise hem iç hem dış mesele ve düşmanımızdır. kimse pkk dan daha kötü olamaz. önce pkk bitmeli, bitirilmelidir. sonra diğerleri ile sandıkta ve yargıda hesaplaşılmalıdır. şuan pkk bilerek ve isteyerek bu oyunu oynamaktadır. düşünün bir kere şuan saldırıları yapan pkkmıdır 400 mv verilmedi diye daha çok kızan, yoksa akp midir? pkk rte den bizi kurtaracak taşeronda değildir. tüm amaç ülkeyi siyaseten de parçalamaktır. önce pkk bitsinde sonra herşeyin hesabı sorulur elbet. oyuna gelmeyin.
Öyle diye diye sonunda ülkeyi sattınız bir diğer ifadeyle silktirdiniz.
Begenmediginiz RTE gitsin zaten 7 haziranda indirdinizde. Eeee yerine ne koyabildiniz, %25 i geçemeyen kemal hayirci bahçeli terörist selocan. Sonra sonrası yok RTE gitsin. Adam silahla gelmedi ki seçimle geldi. indirin eyvallah ta yerine adam akıllı birini getirin. Laf edeceğinize bir alternatif uretin. Belki o zaman o yeni adamın götünü yalarik *
şu zor günlerde ülkemizin hain turnusolu olmuş tutum.
yazıklar olsun hepinize.
erdoğan düşmanlığı üzerinden beslenen koyunların zihniyetini ifade eden söz.

pkk'yı bile destekledi adamlar.

ne erdoğan'mış be! *