bugün

tabiki başka bir muhafazakar gelecek .

yani solcular uzun yıllar ellerini ve ayaklarını yalayacaklar .

tuzlayın değişikilk olur hem .

bundan sonra 1 tayyip gider 1000 tayyip gelir şimdiden uyandırayım hayallerinizi ona göre kurun .
bilal ve sümüş arasında yoğun bir çekişme olur, beratta tahtın bir ayağını bırakmaz.
Bunun bilincinde olup hala savunan insanın haline acıyorum amk hahaha Trajikomiksiniz.

Başkanlık sistemi gelmeyeceği için önemi olmayan lafta başkan.
anayasa değişirse, 100.000 imza toplayabilen herkes aday olabilecek. şart falan da yok hani... apo'nun bacısı mesela aday olabilir. jet fadıl aday olabilir. aklınıza gelmeyecek, hayalinize sığmayacak kişiler aday olabilir. ve seçilebilirler de.

ve sen kardeşim, milli iradeyi ağzına sakız eden sen! hic bir şekilde itiraz şansın olmayacak.

oyunu kullanırken aklında olsun bunlar.
Tutmayin enişteyi.
bence dinciler çok iyi düşünsünsün, ya gıllışdaa başkan adayı olur üstüne bir de başkan olursa

gıllliii gıllliiiii gılışdaaaaa.

onun için hayır.
Muhtemelen akpartiden olacaktır düşük bir ihtimal mhp sağlam bir lider çıkarırsa ordanda seçilebilir.
sence başkanlıktan sonra cumhuriyet kalacak mı? eueheueh.
Chp ismi altında birinin başkan seçilme ihtimalide yok gibidir chp ismi çok yıpratılmış bol malzeme veriyor bu isim altında muhafazakar kesimden oy almak hayaldir ve bu kesimden azda olsa oy alamayan başkan olamaz.
kaan tangöze.
Gelmeyecek olandir.
bilal gelir hatta zehirleyebilir.
kötünün iyisi olacağı kesindir. Ama iyi olabilme ihtimali yok denecek kadar azdır, bu ülkenin ne zaman eğitim seviyesi yüzde 70 in üstünde olur ozaman iyi bir başkan olabilir. Buda demek oluyor ki en az 5 nesil değişmesi lazım.
Bence ayip olmasin diye rte oglu bilali baskan yapmaz çünkü zamaninda yönetim hanedanin eline geçecek diye bas bas bagirmis muhalefet hemen gir akillarina ki bu da muhalefete arti puan vermek olur. O yüzden benim favorim berat albayrak!
zamanında evreni, özalı, çilleri, tayyipi hazırlayan amerika kimi hazırlıyorsa o olur.