bugün

malumunuz cumhurbaşkanı rte (bkz: kandırıldık rabbim ve milletim beni affetsin) diyerek fetö darbesinin tüm siyasi sorumluğunu üzerinden kışkışlamıştı.

şimdilere ise ne aldanan oldum ne de aldatan diyerek bizi yeniden farklı düşüncelere gark etmiş bulunmakta.

denklemi çözen yeşillendirsin. bir soru.
(bkz: fetö)
arkadaşlar gayet açık ve net bir soru.

1. rte tüm bu süreçte aldatıldı mı aldatılmadı mı?
2. aldatılmadıysa süreçteki rolü ne?

yani fetönün şerefsiz olması başkasını aklamaz. mesela esed şerefsiz ama ışid, öso, pyd de şerefsiz.
çomar cinsini kıvrandırmış soru.

fetöyle yürüse yeryüzünde islam kalmazmış. dininiz rte ve fetoya endeksliyse hakketten beyinsizsiniz.
feto, tayyibin iş ( iktidar ) ortağı idi. tsk'nın çükünü kesme operasyonlarını beraberce ve kararlılıkla yaptılar. ne zaman ki feto hizmetlerine karşılık kardan daha fazla pay istedi, ortaklık o gün bozuldu.

tsk, o zamanlarda hem bop'un hem de siyasi islamcıların ıslak fantazilerinin önündeki en büyük engel idi.
beni eksileyen fetöcüdür diyen çomarları ifşa etmiş iştir.

ya bu kadar geri zekalıyla aynı ülkede yaşamak için nasıl bir günah işledik acaba?
Elbette ki karanliklar efendisi sauron ve onun kuklasi saruman'in isi. Bunu da ben mi soyleyim mk?
Mordor cok guzel, sen de gelsene.
her şeyi bilerek ve isteyerek yapan reyis, çetesi, fetö, pkk'nın işi miydi diye düşündürendir.
görsel