bugün

2. de olamadığına kahrettiği için 3. dünya savaşını başlatmaya çalışmasından ötürü tahmin bile edilemeyecek derecedeki olaylardır.
Hitlerin en cok korktugu lider olurmus.. Oglum manyakmisiniz daha kendi savas sanayisini gelistirmemis ülkeden kim korkar bu eski zaman degilki atlarla akın edilsin.
-efendim almanlar saldırıya geçti.
+maçaları yiyorsa, cesaretleri varsa sandığa gidelim.
------------

-efendim stalin azerbaycan'da katliam yapmış.
+onlar zaten şii. boşver.
---------------

-efendim mussolini teslim olmuş diyorlar.
+montajdır montaj...
Abd güdümünde politika izlerdik.

Hitler de bizi sikerdi.
hitler ile ittifak kurup fransa ve ingilltere'yi ''dış mihrak' olarak nitelendirirdi. ayrıca ''bunlar benim hitler kardeşime ''faşist'' dediler derdi. nazi kamplarını da montaj olarak adlandırırdı.
ülkeyi satıp afirkada maden alırdı.

şu an da savaçta gibi hareket ediyor gerçi.
Doğrusu, olsa değil olsaydı olması gereken başlık.
Ne entry oldu ama.
kendisine oy vermeyen yüzde 50'yi garanti sabun yapardı.
türkiye denen bu komik devletçik, atatürkün kurduğu bu ufaklık anca silah sanayinde gelişim gösterebilmiştir. o yüzden rte 2. dünya savaşına da yakışabilecek bir liderdir.
imkansızdır. aynı ruh iki farklı bedende olamaz.
ilk bulduğu deliğe kaçacaktır. bıraksın bu kasımpaşalıyım ayaklarını.
hitler özür dileyecek, one minute der birde, ama hitler yermi rusyayı bırakıp bunu yokederdi ilkin.
ne yapıp eder, türkiye'yi almanya, sscb, abd ve ingiltere ile aynı anda savaşa sokma başarısını gösterirdi.
bırakın eyy stalin, eyy hitler masallarını.
öyle koyunların karşısına geçip artizlik yapmaya benzemez.
eyy hitler diyecek ha!* götünü keserler adamın.
van münütün ertesi günü telekomu israillilerin aldığını unuttunuz galiba!
Önce Sovyet'e sonra Alman'a en sonunda da ingiliz'e savaş açardı. Maksat her yerde yenilmek.
Muhtemelen savaşın en boktan halini yaşar elde avuçta ne varsa yitirir sonra ülkemizi baştan inşa ederdik.
Hitler'in türkiye'yi işgal etmesi.