bugün

mantıgı genellikle "şişmanım,dış gorunuşum kotu olduguna gore manita yapamam.ne yapsam ne yapsam?biraz rock dinliyorum bari gotik takılayım;ortam olsun" olan kızlardır.
evet ulan hepsi böyledir,cok pis genellerim ben, ben ürettim bunları; ben saldım piyasaya.
rock dinlemesinin herhangi bir sakıncası bulunmayan kızlardır.çünkü onlarda insandır. bir insanın zaaflarına dikkat çekip onları küçük düşürmenin ne kadar aptalca ve kendi çirkinliğini gizleme çabası olduğunun ortaya koyulmasına vesile olan zat-ı şahane insan tipidir.
siyah zayıf gösterir iyi bilirler.
bunların bir de yeşil eşofman ile sarı tigger ayakkabı giyenleri vardır ki hayattan soğuma nedenidir.
(bkz: gelmeyin lan atlarım köprüden).
rock dinlemesi sorun teşkil etmese de gotik giyinmesi aşırı derecede iticidir.
zayıf kızlara özenirler. at başı gitmeye çalışırlar fakat at başı gitmek yerine dana başı giderler nedense.
üstüne üstlük bir de yüzlerinde memnuniyetsiz bir ifade vardır her daim. ulan sen şişmansın, içinde koyunlar kurtları kebap yapsa bile senin öyle memnuniyetsiz, burun kıvıran bir ifade takınmaya hakkın yok.
erkekler tarafından ilgi görmemenin hissettirdiği burukluğu tüm gezegenden nefret olarak yansıtan bünyelerdir.
(bkz: 4nan)4anan 4anan 4anan 4anan b4cın k1z1n. Oldumu?
siyah ruj, siyah gözlük, deri aksesuarlarla işi kotarmaya çalışsanız da olmuyor be apla...
(img:#680803)
kimlik bunalımı yaşayan kızlar.