bugün

kudurdu oraya buraya salyasını akıtıyor durduramıyoruz. belediye itlaf ekibini çağırın.
sürekli cinsel içerikli özel mesajlar atan, gay olduğundan şüphelendiğim yazar. ama ben gay değilim bir daha bana cinsel içerikli mesajlar atma.
ortalama bir insan. haliyle kalitesiz yazar.
bıyıklı vajina ve titreşimli dildo ikilisinin eseri.
on dakikada bir özel mesaj atan zavallıdır. sanırım entrylerim çok koymuş olmalı. mesajlarına cevap vermiyorum, vermeyeceğim. mesaj atmaktan vazgeçmelidir. bu kadar uzatmamalıydım. kısacası siktir git!
liseden arkadaşımın ismine sahip olan yazar.
(#11548064) kanımca asker kökenli olabilme ihtimali yüksek yazarımızdır.
kendisinin pompişlikle uzaktan yakından alakası yoktur. 7/24 gergindir. patlayıcıdır. ateşle yanaşmayınız!!!
"kevni" konuları mahalle kahvesinde okeye dönen ağabeylerinden öğrenip, kendisini allamei cihan gören, tarih öncesinden kalma mumyalarda rastlanan türde serbest bir radikaldir.
Gergin bir yazar, stresini sözlük kanalı ile attığı düşüncesindeyim. Yine de, takip etmeye çalıştığım yazarlardan bir tanesi.
tüm inançlara saygılı olan, dindar yazarımızdır.

(#11773121) nolu entrysine aynen katılıyorum...
bana hakaret etmiş. kendisinden özür dilemezsem hakaretlerini nick altıma yazacakmış. *

edit: özel mesajları sözlükte paylaşanı uçuruyorlarmış. o yüzden.
(#13963440) mankenlere o....pu diyen kişilik.
beni yanlış anlayan yazar.
yine de özürlerimi iletiyorum.
cemaatçidir. (#11227316)
her ne kadar müslüman görünseler de, sıkıştıklarında küfrederler. insan çıkarcı olmasın!