bugün

Bombayı reyhanlı da terzilik yapan faşist bir Türkün patlattığı gerçeğini destekleyen bir başka iddiadır.

Zaten Hitler içinde Türk diyorlardı... faşistler sizi! ayrıca gamalı haçın eski türk-şaman sembollerinden olduğu gerçeği de bu gerçeği destekliyor.

neyse bende sıçayım dedim... yeter herhalde.
yavuz hırsız ev sahibini bastırır atasözünü akla getiren arsız iddiasıdır.
ispat edilmeyene kadar sadece olası bir sav olarak kalacaktır şüphesiz.
kan donduran beyanat. inanamıyorum. böyle bir şeyi paylaşıp paylaşmama arasında kaldım ama yalaka bir yazarların iddialarına bakarmısınız. insanların orada acıları büyük iken damat ferit'in torunlarına bakarmısınız.
--spoiler--
Geçen hafta cumartesi günü Reyhanlı’da yaşanan bombalı saldırıların ardından, ilçeye giden gazeteci-yazar Hakan Albayrak, A Haber’de yayınlanan Selin Ongun’un sunduğu programda şimdiye dek merkez medyada yayınlanan Reyhanlı haberlerini ters düz edecek açıklamalarda bulundu.
--spoiler--
(bkz: http://gundem.milliyet.co...etay/1708838/default.html)
Kendi halkını hain yerine koyan. damat ferit'in yaptığı hainlik görevini üstlenmeye devam edenleri yapabileceği iftiradır. allah'tan korkulmalıdır. kuldan utanmalıdır. yediniz ulan memleketimi.
Bir laf vardi at yalani bilmem ne inanani diye.
Oyle bir haberdir.
--spoiler--
"Bu hükümet, bu ülkeye iki numara büyük. Bu hükümetin Suriye siyasetenin asaleti, şerefi, şanı bu ülkeye beş numara büyük!" diyen Albayrak, "insanlar öleceksek Suriye'de ölelim diyor, bu nasıl bir rezalet! Ve buna sevinen vatandaşlarımız var, onlarla aynı ülkenin çocuğu olmaktan utanç duyuyorum. Yazıklar olsun" ifadesini kullandı.

--spoiler--

tüm reyhanlı susuyor. işte bunlar konuşuyor. utanmasalar reyhanlı'daki türkler sorumlu diyecek şahış.
aha buraya yazıyorum ... bu pisliğin altında mhp çıkacak .. terör bitince , adamlara yapacak muhalefet malzemesi kalmadı.