bugün

Bir anda bu şarkı oynatıldı, sinirlerim bozuldu.

Neyse, devam.

Edit: bu şarkıyı ben ne ara ekledim ya, spotify' da kafayı yedi.
görsel
dizi komple istanbula'a taşınıp baş rol oyuncularından Kaan Taşaner'in diziden ayrılıp ve dizinin ismi de kaçın kurası olarak değiştirilip boka saran dizi.

bir izmir'li olarak (neyseki o salak saçma zorlama ege şivevi olmayan izmir dizisi) takip ettiğim tek türk dizisi idi ve aferin yapımcılara iyi bok yediniz ve işte sizden bu yüzden bi bok olmayacak ve hayatınız boyunca da bi sikim olmayacak sizden.
izledikten sonra sempati besleyebildiğim dizi. Ayrıca müziğini de çok beğenmişimdir.
bir sahnesinde ' yaz dizilerindeki ege şivesi kullanma zorunluluğu ' klişesiyle dalga geçtiğini gördüğümde sempati beslediğim dizi. ama sadece o kadar.
Yakışıklı adam güzel kadın kaynayan dizi. Lol.
Dizi'nin kendisini henuz bilemem, ama fragman'in fonunda calan "ask, ask, ask, ask" diye devam eden sarki cok sirin, her yayinlandiginda kulaklarim televizyon'da. Eger jenerigi bu sarki olacaksa hatrina belki diziyi izleyebilirim.
Atv'de başlayacak ve izmir karşıyaka'da çekilen bir aşk dizisi. Konusu aşk olmasa şaşardım. Açık ve net.
görsel
görsel

sadece meyvelerden oluşmuştur.
bir de tuğçe gendigelen'den dinleyin.

http://www.youtube.com/watch?v=XlCnijoTS28
çalıntı da olsa güzel şarkı. dile kolay pelesenk oluyor.
ilginç bir tanıtıma imza atan program.
buradan izlenebilir tanıtımı: http://tr-tr.facebook.com...2&comments&ref=mf

program demek ne kadar doğru, onu da bilemedim doğrusu.
aslında rengahenk.
şu an davut güloğlu'nun osmanlı'da padişah dönemi ve harem konusunda bilgiler verdiği ve soruları cevapladığı programdır. ancak merak ettiğim kendisinin nasıl bir akademisyen gibi ahkam kesebildiğidir.
ece erken in programı.

eğer popüler kültür denen olgu boksa rengarenk adlı program bok çukurudur.

böyle de bir program. fox tv ye cuk oturmuş ayrıca.
ece erken yüzünden an itibariyle nefret etmek üzere olduğum şarkı. en düzeysiz ve gereksiz tv kanallarından birinde ece erkenin sunuculuğunu yaptığı proğram. meğer içinde bir okan bayülgen özentiliği yatarmış da çaktırmazmış bu hanım olmayan kızımız. durmadan belaltı espri, onu bunu konuşma çabası, ece erkenin kahkahaları proğramı katlanılmaz hale sokuyor. katlanabilme seviyenizi 5 dakikayla açıyorum. varsa artıran yolu açık olsun. sinirlendim akşam akşam hayır konuğa sarkma senaryosunu hala komik yada ilgi çekici mi buluyor bu kız... o yapmacık hallenmeleri, efendim küçük kız çocuğu havaları sevimlimi kılıyor sanıyor...yok yok harcanan paraya yazık efendim ne biliyim orda içtikleri kahveye yazık... hepten israf kanalla birlikte toptan yok olsalar ekranlardan a keşke... hayır en azından proğramın ismini değiştir be kardeşim...
bu şarkıyı ilk kez dinlediğimde media player takıldı sandım.
bir çok yarım akıllının çalıntı dediği sertab erener'in albümüne ismini verdiği cover şarkıdır.
tekrar yazmaktan kendimi alamıyorum;

gözzüm karrrrraaa
yedddim yarrrraaaa
Oldum rengarengarenk!
kaşşım karrra, kalmadı yarrağğ, oldum renga renga renk...
şeklinde söylediğin de daha çok zevk alınacağını düşündüğüm, bir sertap erener şarkısı.
sertap erener'in o güzel sesine hiç yakışmayan şarkı. nasıl beğenildiğini anlamıyorum.
sanırım ece erken'in hazırlayıp sunduğu, okan bayülgen'in program formatını anımsatan, şamata gırgır eğlence programı.
saçma sapan sözleri olan ancak filli boya reklam müziği olabilecek şarkı. sonunda da hakettiğini buldu diye düşünüyorum.
en basit ve en anlamsız serdar ortaç şarkılarından bile daha basit ve daha anlamsız bi sertap erener şarkısı.
şarkının içinde geçen gözüm kara kalmadı yara kısmını dinlerken birden benim gülmeme neden olan şarkıdır. bir de şarkı içinde kara yerine karra yara yerine de yarra diyor. ilk duyduğumda afedersiniz yarrak diye anlamıştım ama değilmiş.