bugün

allah ölenlere rahme esin mekanları cennet olsun. el faiha.

benden bu kadar.

burada zırlaacağınıza elinizi açın bir dua edin bari işe ararsınız.

boş boş insanlara der anlatmayın.

lan ölen ve akınlarına oluyor.

nasıl ki endonezya faciası kimsenin umrunda değil, reina da benim umrumda değil.

şimdi insanlık dersi vermeyin silktirin gidin.
olay benden olmayan düşmandır mantığında giden kişi beyanıdır. 15 temmuz olunca durum neden birlik olmuyoruz sinagog kilise noel yılbaşı katliamı olursa oh olsuncu güruh. (bkz: müslümanlık nedir)
O boklu değnek kendisine dokunmayacak sanan yazar beyanı.
arkadaşta sadece harf eksikliği yok.
içten içe buna sevinen islamcı yazar beyanı.
Sorumlular ve ihmalkarlar nerede ?
Sanmıyorum afrikada falan bu kadar cahil insan kalmış olsun.
Bir terörist istanbulda! En göbek semtte!yerde bulup kırdığı efes pilsen şişesi ile değil otomatik piyade tüfeği ile! Yüzlerce mermi temin etmiş bir şekilde! Dolaşabiliyor ve sen bana ne diyebiliyor isen kardeşim ne diyelim ki sana biz tıbbın çare bulmasını bekleyecez sadece. .
filistin'den bana ne diyor musun ?
halep'ten bana ne diyor musun ?
libya'dan bana ne diyor musun ?
veya dedin mi?

demedin tabi. dememen lazım zaten. çünkü insanlık bunu gerektirir. ha keza 'reina'dan bana ne ' dememen lazım.
çünkü orada da insan ölümü var. hatta diğerlerinden daha değerliler. çünkü bizim evlatlarımız hepsi.
filistin,halep,libya gibi olaylar içini karartıyorsa, bu da senin içini karartmalı.
müslümanmış, hristiyanmış falan hikaye. insan olana üzülmek gerekir.
nokta !
(bkz: introduction to nasıl troll olabilirim)
(bkz: mehele almayın)
Bir düşünce.
sana insanlık dersi vericek değiliz. vicdanın yoksa bu dersten bi şey anlamazsın zaten.
Bugün insanliktan yoksun halinle banane dedigin olayda sen de ölmüş olsaydin, geride biraktigin insanlar banane diyenlere ne derdi acaba. Allah'in belani versin artik sana bence.
Aramızdaki çoluk çoçuğun dışa vurmuş halidir.
itibar edip kendilerinin ego'larını tatmin etmeyiniz. Aileden alamadıkları terbiye ve saygıyı burada biz öğretemeyiz!

(bkz: türkiyede cahil olmak)