bugün

bir çok kadın gibi adet gününde libidosu artmış kadındır. onunla sevişen erkek de candır. iyi günde kötü günde derken rahat olup, bu durumda kaçan erkek değildir, tebrik edilesidir. kadın her ay o ısdırabı çekerken erkeğin yaptığına jest bile denmez bu durumda.

edit: matural flavor burada "adetli gün" dendiğinde regl olan kadından bahsetmektedir. en azından öyle olmasını ümit etmektedir.

oha lan editi: çok fena başlık başıma durumuyla karşı karşıya kalmışımdır. başlığın aslı "adetli gününde sevişen kadın" idi ve bir alttaki entry de ilk entry idi. sonra "vay efenim ben duymadım, yoh ben anlamam" demiyesiğiz.

--bu kısmı okumasanız da olur--
dilerim son edit olur editi: haram denmiş regl dönemindeki sevişmeye, lakin sevişmek değil cinsel birleşme haramdır. göğüslere temas edilmesi tavsiye edilmiştir bu durumda.
--bu kısmı okumasanız da olur--
aynı kadın tüylerini hiç almadan da sevişmeyi göze alır. iğrençtir. onunla sevişen erkekte abazadır. 1 hafta sabret kardeşim.
haramdır. inananın kaçınması gereken durumlardandır ama kimsenin işine burun sokma taraftarı değilim. ne isterseniz yapın. *
sex ile sevişmeyi karıştıran bünyenin kınadığı kadındır.

Oysaki adetliyken çok rahat sevişilebilir.

Yeter ki kadın istesin.
partneri ile beraber burunları koku almayan insanlar olsa gerek.