bugün

"eğitimli", "çok bilgili", "kültürlü", anadolu insanına cahil diyen gerizekalıların yapmaya devam ettiği terbiyesizliktir. işte bu yüzdendir ki sizden bir bok olmayacaktır. her ne kadar sevmesem de akp her seçimde elinize vermeye devam edecektir.

zorla akpli yaparsınız lan adamı.

bu arada bahçeli geçmiş olsun. chp yle aynı safta yer almak ha ?

allah a şükür hala eski ülkücüler yol gösterebiliyor bizim gibilere.

edit: görüldüğü üzere türk halkının %60 ı aptaldır başlıkları sol frame i doldurmuştur. sizin yapacağınız siyaset bu kadar işte...
hakaret değildir, gerçekleri dillendirmektir.
(bkz: demokrasi kabızları)
(#9361719)
aşiretlerin baskısı ile evet oyu kullananlara edilen hakarettir.
şapşallaşmaktır.
(bkz: ben tura demiştim bunu saymam)
(bkz: mhp ile sıçmaya bile gidilmez)
(bkz: evetçilerle aynı ülkede yaşamaktan utanıyorum)
(bkz: türkiye de insanların yüzde 60 ının aptal olması)
(bkz: türk halkının yüzde 60 ı aptaldır)
ideolojilerin baskısıylA HAYIR OYU KULLANANLAR TARAFINDAN YAPILAN HAKARETTiR. iRONiKTiR SORSAN BiZ AYDINIZ DER AMA AĞZINDAN KÜFÜR, HAKARET EKSiK OLMAZ. CAHiL DiYE NiTELENDiRiDiĞi HALK KADAR MERT OLAMAYANLARIN YAPACAĞI iŞTiR.
(bkz: onun bunun) *
bildiğin hazımsızlıktır.
kendini haklı çıkaramayınca küçülme göstergesidir.
kaybetmenın verdıgı dayanılmaz uzuntuden dolayı gerceklesen sevıyesızce gırısım.*
+referandumda ne dedin?
-evet
+senin ananı, avradını, sülaleni, olmayan beynini, satılmış ruhunu, kafandaki türbanını ..biiiiipp..
aciziyet ifadesidir. meczubluktur.
(bkz: bizim burada aptala aptal denir) * *
hazmedemeyenlerin eylemi.işte aziz nesinden bahsediyorlar yuzde 58 bu ulkenin aptal oranıdır diyorlar... ama sunu unutuyorlar her turlu ozgurlukleri kısıtlayan 12 eylul anayasasına yuzde 92 evet denmiş, yuzde 34 aptal oranı azalmıstır bu ulkede... nokta...
dünyaca ünlü faşist lider adolf hitler der ki:
'' söylediğiniz yalan ne kadar büyükse inandırıcılığı o kadar yüksektir.''
ispat için bakınız 12 eylül referandum sonuçları bakınız seçim sonuçları.
insan aziz nesini anmadan edemiyor.
gerçi aptal sayısı da hayli artmış ama normal... yalanlar büyüdü sonuçta.
allah hepinize akıl fikir versin şu zavallılıktan kurtulun biran önce.
insan gibi yaşamak nedir öğrenin ve isteyin.
sizi soyanlara,kandıranlara,sömürenlere karşı çıkma aklı ve gücü versin yüce rabbim size.
amin.
hazımsızlığın yan etkilerindendir.
soda içsinler geçer.
eğitimli, bilgili, kültürlü, sözde değil özde atatürkçü, her daim görev bilinciyle sandığa giden türk gencinin ikiyüzlülüğü. hakaret etmeyenler üzerine alınmasın hiç.

kenan evren'in yargılanması ihtimaliyle ilgili 2 satır bir şeyler yazdım ki orada mizah unsuru var yani ciddi ciddi bir şey tartışmıyorum. bu vatansever! arkadaşlar tarafından hem aptal, hem şakirt, hem mal, hem de beyinsiz olarak ilan edildim.
çok üzücüdür.

oy verme hakkı herkese ait bir şeydir. ve herkes "neye istiyorsa" ona oy vermek hakkına sahiptir.

bu bu kadar basittir. sen, karşıt görüş oy verdim diye beni aşağılayamazsın.
ülkenin karanlığa doğru gitmesine, gönlü razı olmayan insanların, evet oyu veren insanlara, anasına, bacısna, sülalesine dümdüz gitme eylemini gerçekleştirmektir.
*
gerçekler acıdır.
acziyetin acziliğin ifadesidir.
söyleyecek sözü olmayanların başvurdukları son yoldur.
seviyesizliktir. her ne kadar beğenmesende orta da halk iradesi vardır.