bugün

(bkz: italya da erkek mi varmış ki)
kezodur kızlar, kusura bakmayın.
bir akrabam fiat torino bölgesinde çalışıyor. ve torino cidden leş bir yerdi. avusturya tarafına yakın bir yer ama insanı sevimsiz. ama anzio ya gezmeye gittik ve harikaydı. sahil cidden muhteşem. orda yakışıklı kesim biraz vardı ama bizim keko tipi de çok var.
geri zekalı.

tek gördüğü italyan, püsküvi reklamında gördüğü herifler.

hemen de kendine aşık olacak.

aslında bir kezbanın müstehakkı bir italyandır.
italya gezimde çok gördüm ancak ne anlatıldığı kadar karizmatik adamlardı nede selvi boylu al yazmalıydılar. Daha kalitelisi için
(bkz: rus erkeği)
işim gereği hem konuşmuşluğum hem de görmüşlüğüm var. pek çoğunu misafir ettiğimiz iş yemeklerine çıkmışlığım bile var. zaten her daim mailleşmelerimden bahsetme gerek yok.

gayet nazik insanlar. kadına nasıl davranması gerektiğini hepsi çok iyi biliyor. öyle bazılarınız gibi göbekli, kıro erkekler gibi değiller yani.

italyan erkeklerinin aşığı değilim ama bir erkek kadına nasıl davranmalı konusunda diğer tüm milletlerin erkeklerine hızlandırılmış kurs verebilirler.

edit : pardon ben at gözlüğüyle bakmışım, aşağıda yazmış biri insana insan gibi davranılır diye. evet doğru siz insana bile nasıl davranılacağını bilmiyorsunuz ki, kadın nerede kaldı!

kadına nefret suçunun gırla işlendiği bu sözlükte, kadınları aşağılayan herkesin karşısında dim dik duracağım beyler!

siz adam olmazsınız!

şimdi eksilemeye devam edin!
Kadına nasıl davranılması gerektiğini bilmek ne ya amk mastır kezbanı. Ben buna dün evlenme teklif ettim üstelik lazanya yapmayı biliyor diye. 21. Yy ilk çeyreği bitiyor hala bazı moronlar kadın erkek kavramlarını kafalarında oturtabilmiş değil. Kadına ayrı bi davranış şekli yok. insana insan gibi davranmak var kezo.
Son zamanların en iyi tespitini içeren başlık. Aferin. Taşı gediğine koymuşsunuz.
reel değil (bkz: gerçek) olacak.
sanki dakikada bir italyan erkeği geçiyo da biz gözümüzü kapıyoruz.
her milletten insan gördüğüm için kezo olmaktan kurtuldum mu yani?
Ama çocuk haklı biraz.
italyan erkeğini türkiye'de arayan bir kezodan daha zeki bir kadınımızdır.kadınlarımız.