bugün

işin eğlencesidir.
edit: bu arada erkeği üzmeye devam eder.
kalbini kırdım düşüncesi olabilir veya eğlenmek içinde olabilir. biz ilk şıkkı tercih ediyoruz tabi, diğeri çok kötü.
peşinden koşturmak amaçlı yapılır ve genelde işe yarar. inanmayın beyler.
- şey ya sude su, diyorum ki yani biz...
+ ay ne be salağa bak siktir git
- tamam
+ mala bak ya
+ öküz
+ aptal valla başka bir şey değil
+ salaksın tamam mı?
+ kabul et bunu
+ of canımı sıkıyorsun durup dururken

- Ya siktir git
+ tamam .s
ego mastürbasyonu.
şaka yaptım ya ahaha demek istemiştir.
asıl amacı erkeğin yörüngeden sapmasını engellemektir. geçen sene bir kızdan çok hoşlandım ve ona açıldım sonra reddedildim. akabinde bahsedilen olay vuku buldu ve ne olduysa bir şekilde sevgili olduk. bana söylediği şu söz hâlâ aklımda ''bir kadın hayır diyorsa 90% evettir''. evet aynen öyledir arkadaşlar. sadece onu ne kadar istediğinizi bilmek ister. peşinde koşturmak da hoşlarına gider. kısacası bu ''istemiyorum yan cebime koy'' dur.
Kendisini ağırdan satmak istediği için reddetmiş olabilir. Niyetinde kabul etmek varsa biraz koşturunca kabul edecektir. Tabi reddettiği kişinin üzülmesinden dolayı suçluluk hissedip hal hatır sormak istemiş de olabilir. (bkz: olabilir de olabilir)
Amaç erkeğin başka kızlara yönelmesine engel olmaktır. Egosunu tatmin etmek için mesaj atar arada.
ölüp ölmediğini kontrol etmek.

hani katiller olay yerine gelirmiş ya, o hesap.
belki sonra ben bunu vurdururum düşüncesinin beden almış halidir, baktı şuanki iyi vurmuyor arada reddettiği çocuğa çaktırabilir kendini.
Erkeğin kızın peşinde koşmayı devam edip etmediğini öğrenmektir.
diğer bir alternatif olarak elde tutabilmek için yapılan eylem.
enkaz ziyareti yapmak ister.
o ana kadar ilgili gördüğü adamın ilgisi kesilince ihtiyaç duyar sonrada nasıl yazsam acaba diye bahaneler bulmaya çalışır. tam kezban style. *
istemem yan cebime koydur. ego tatmini.
Biraz daha ilgi istemektir. Erkeği ümitlendirip tekrar reddedicektir. Ama gerçekten durumunu merak eden delikanlı kızlarda var.
O yine yedekte dursun. Benimki şutlarsa beni ona takılırım. Arayı soğutmayayım o yüzden. (Kaşar zihniyeti)
bilinmez lakin kendisini incitmeniz için elinize çok büyük bir koz veriyordur ve bunun farkında bile değildir. yüksek ihtimalle uzun süredir yükselen gururunu ve egosunu bir anlığına aşağı çekip size o mesajı atmıştır. eğer bu kozu kullanmaya dahi tenezzül etmiyorsanız, siz artık oyunun dışına çıkmışsınız demektir. artık sizin için taşlar kutusuna konup oyunun kendisi bizzat tozlanmak üzere rafa kaldırılmıştır da denebilir. o halde artık göreceli hale gelen bir oyunu tek kişi oynamaya çalışmak herhangi bir skor getirebilir mi? çünkü bir taraf için ortada artık bir oyun yok dediğim gibi. aslında ve daha doğrusu şöyle söyleyelim: oyunu açmaya en başından hiç gerek var mıdır? zira benim öğrendiğime göre bu tip stratejik oyunlar bir tek düşmanlara karşı yapılır. aşkta stratejiye ve bu tip oyunlara yer yoktur. ya da ben çok aptal biriyim ve hiç bir şeyden anlamıyorum evet.
Ego tatminidir.
yine reddetmek adına yapılan amaçtır.

görsel
inceden inceye, "biraz daha uğraş sersem" diyor olabilir. yahut ilgi manyağıdır ilgiden uzakta kalamıyordur.
Zamanında ben de yaptım.

"Reddettim fakat beni sevmekten vazgeçmesin." mantığıyla yapılır. Serefsizliktir. Madem istemiyorsun kendi halina bırak da hazmetsin. Ona teselli verecek kişi sen misin?
Yok yok yeterince tatmin olmadı egom, az daha şişirsene demektir.
Amacı felan yoktur. Sıkılmıştır ve o an saracağı kişi sizsinizdir.
tekrar reddetmek içindir. evet.