bugün

öncelikle kadınların anlık psikolojik tırmanıma geçtikleri unutulmamalıdır. demek istediğim bir halleri diğer hallerini tutmayabilir. işte iyi bir halinde size'' yeşil ışık yaktı'' diye tabir edilen güveni vermiş olabilir. aslında bağyanında bundan haberi yoktur. erkekler, her türlü yaklaşıma '' bana bitiyor'' şeklinde algıladığı için normaldir aslında bu durum. tamam sizler playboy değilsiniz ve bilemezsiniz, yanıldınız ve açıldınız bağyan kişiye. o da red cevabı vererek bozdu sizi. peki bundan sonra ne yapmalı?

evet efendim, öncelikle 1-0 yeniksiniz. eğer kız sizi reddettiyse sizin hakkınızda olumlu bir görüş beslemiyordur.arayı yapmak için tabi ki arkadaşlarına yakın olmalısınız. sizlerde bilirsiniz ki kadınlar, arkadaşlarının sözüne çok önem verirler. arkadaşlarının onayını almak beraberlik için atak yapmaktır. ortak arkadaşların vasıtasıyla beraber oyun kafe tarzı bir yere gitmek makbuldür. bu evrede kesinlikle kıza salça olmayınız. henüz sizi tanıma aşamasında. onunla ilgilenin, kesinlikle gurur yapıp görmemezlikten gelmeyin. unutmayın sevgili arkadaşlar, insanlar birbirlerini göre göre birbirlerine ısınırlar. aşırı görüşmekten dolayıda soğurlar. aralıklı olarak arkadaş çevresinde gezinin. kendinizi kabul ettirmelisiniz. daha bitmedi tabi, bu sadece kızla beraberliği sağlamak içindi. öne geçmek için onun karakter bilgisine ihtiyacınız var. unutma seni reddetti. ya başkası var, ya da gerçekten senden hoşlanmadı. kısacası işin gerçekten zor.
Olayı hayati mesele durumuna getirmemelidir. Ucunda ölüm yok sonuçta.
reddedilişi hakkında uzun uzun düşünüp geniş bir tahlil yapmak. hatayı önce kendisinde araması lazım.
oradan koşarak uzaklaşmak.
ucunda ölümün olabilmesi için intihar etmelidir.

gereksiz bence.
işte bu hayatın acımasız olduğunu anladığımız anlardan biridir usta.
gülerek geçmek olabilir.
sigaradan alkolden uzak durması gerekir. tutup ta tekrar reddedilmek için çaba göstermemelidir. yani 1 kere red yediyseniz bir daha söylemeyin. ve asla bir daha aşık olmamalıdır.*
alkol ve türevlerini tüketmemelidir. nitekim hafifletmiyor, daha da derine batmasına sebep oluyor.
reddedilmenin ezikliğini yaşarken karşıdaki kişiye reddetmenin egosunu tattırmamalıdır.

akıllı olsun, ayığk olsun.
Acilen reddeden kızın yakınlarından başka bir kız tavlanmalı, göstermelik de olsa mutlu bir beraberlik, mükemmel bir çift tablosu çizilmeye çalışılmalıdır.
Ama zalimce birşeydir, kanınız götürmüyorsa yapmayın. Sonuçta kızların duygularıyla oynanmaz. Yatağa atılır, terkedilir, evlenilir, dövülür, sövülür ama duygularıyla oynanmaz.
normal şartlar altında birşey yokmuş gibi davranmalı, illa birşey yapması gerekiyorsa kızın yakın arkadaşlarından birini ayarlamalı.
Genellikle kizin sinirli bir haline denk gelmistir bu yuzden sansini tekrar denemeli. Yok gercekten kiz onu istemiyorsa kendi halinde takilmali hayatini kendine zindan etmemeli.
http://www.youtube.com/watch?v=2K8XFt_W5wU

iç burkan şarkı gibidir.
karizmayı hiç bozmadan devam etsin.
(bkz: önümüzdeki maçlara bakalım)
arkaya bakmadan kaçılması gerekmektedir.
demet akalın dinlemek bunlardan biri olmasa çok iyi olur.
1)şöhret olup, kapısından arkasındaki medya ordusuyla geçmesi gerekir.
2)yakınında, ondan daha güzel bir kız tavlayıp onun gözü önünde el ele yürümesi gerekir.
3)kendine daha fazla bakım yapmalı
4)bir bilgi yarışmasına çıkıp onu sevdiğini söylemesi gerekir.
5)intihar kesin yöntemdir.
6)buralardan çok uzaklara gidip hafızasını sildirmesi gerekir.
7)31
8)psikolog
hı hı kesinlikle tavladıktan sonra terk edilmeli.
(bkz: reddedilen erkeğin 72 saat içinde sevgili yapması)
Biraz üzül amk üzül
Bu kadar piç olma .
pavyona falan gitsin içindeki pis enerjiyi bi atsın rahatlaması kolay olur. yoksa kızın yüzüne falan tükürür benim gibi kötü olur.
başlık sahibinin dediği yapılmamalıdır. arkadaşlar sizi sevmeyen birinin peşinden koşulmaz. liseli değilsen tabii.

o kadın için sen kölesin. egosunun kölesi. o da başkasına ulaşmaya çalışıyor. sizden daha zengin veya daha yakışıklı vs biri. o kişi de onu siklemiyor. egosu ezilince sizinle egosunu tatmin ediyor. kendinizi kullandırmayın.

reddedilen erkek bu durumu kaldırabilmeli. olgun şekilde davranıp o kadını unutmaya çalışmalı. bunun da tek yolu o kadından kendini izole etmektir. aynı ortamda bulunuluyorsa surat da yapmayın gülüp konuşmaya da çalışmayın. sanki tanımadığınız biri gibi bakabilirsiniz.

ben bu durumu yaşadım. selamı sabahı bir anda kestim. zira kendisi beni kullanmıştı. benim niyetimi anladığı halde beni uyarmadı. umudumu kesmedi. çünkü mutlu oluyordu . bir gün açıldım. reddettti. eyvallah dedim selamı sabahı kestim. surat da yapmadım. hiçbir tepki göstermeden devam ettim. sonra arkadaşlarıma sormuş eski bir ruya benle neden konuşmuyor ? ulan bu nasıl bir soru ? demek ki egosunu okşayacak biri yok.

sonradan öğrendim. ben öğretmenle falan evlenmem. araba ev iyi maaş diyormuş ortamlarda. allah ım korumuş.

edit: bu kız inşallah ama inşallah bir gün herhangi bir sebeple bana yazar.
içip içip gecenin bir yarısı kızı arayıp "beni neden reddettin" diye hesap sormak bunlardan biri değildir.

Tek yapmak gereken; Gayet sakin bir şekilde kabullenip uzak durmaktır.
görsel