bugün

planları arasında flea'yı kaçırıp türkiye konseri için ikna etmek, chad smith'den baget istemek ve john'u ballı böreklerle beslemek olan örgütün uludağ sözlük ayağıdır. çok kişi olursak kendilerini bağlayıp kaçırabiliriz bile..
kendilerini kaçırdırdıktan sonra bir evin garajında sürekli konser vermeye zorlayan dernektir.
(bkz: bende varim)
(bkz: nereye imzalamaliyim)
siz hala kaliforniyalılaştıramadıklarımızdan mısınız?
alkollü eğlence yeri ruhsatı verilmeyen yerleşim birimlerinde kurularak, açılacak lokal vasıtası ile, alkollü içki satışı yapılabilen eğlence yeri açabilmek için biçilmiş kaftan olan dernektir.
üç adet vesikalık fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi ve de sabıka kaydıyla kapısında bittiğim dernektir.
bütün dernek üyelerinin üstsüz gezeceği düşüncesine kapıldığım dernek.
üye olmak istediğim dernek, üye olunası dernek.
beyaz çoraplarımla katılmak istediğim dernek.

(bkz: socks on cocks)
ceo'su olduğum dernek.
lokali açılacak olan dernek.

böylece içerek red hot dinleyebileceğimiz bir yer olacaktır.

güncellenebilitesi yüksek üye listesi;
(bkz: Ohrschmerz)
(bkz: birgarip)
(bkz: jordan pippen rodman)
(bkz: anything is possible)
(bkz: karin)
(bkz: mavi yesil alg)
üye kıtlığı yaşayan dernek.
bu derneğe dahil olmak isteyenler belki şuna da dahil olmak isterler:

(bkz: the beatles brotherhood)
uğruna canımı açık artırmaya çıkarabileceğim dernek. anthony ile 7 gün 7 gece diye bir film çekme aktivitesi yapmasını şiddetle önerdiğim dernektir bir de. başrol oyuncusu benden olsun.
grubu hala türkiye'ye getirememiş beceriksiz insanlar topluluğu.

(bkz: kiedis ile konuştum haberler iyi)
-evladım ülkemizin bağrında yetişen tertemiz isot biberi varken, biberiyemiz varken neden acılı şili biberinin peşinden gidiyorsunuz sizi milli değerlere sahip çıkmaya davet ediyorum.
-bu amcayı da alın ingilizce bilen ve bizi eleştiren diğer amcaların yanına.
-la noliy bi dakka.
-red hot chili peppers hareket engellenemez
-isoooot bu yaptığınız yanınıza kalmaz.
red hot chili peppers live at slane castle gibi bir harikayı izleyip izleyip üzülürler bunlar.
meksikadadır.