bugün

akıllı siyasetçi

son 5 ayda idamdan tut kürtaja, süleymandan tut tiyatro meselesine kadar bizim kendini çook zeki zanneden tayfaya çiğnemeleri için sakızlar atmıştır ve hepsi de bir güzel çiğnemiştir onları, esas konuşulması gereken meseleler yanında.

sonra da bizim asalaklar 'yahu halk çok aptal bu herife %50 veriyor' diye üstten bir bakış atıyor

amk herif gündemi dolduracak yemler atarak seni bile etkisi altına almışken %50 yi hayde hayde kucağından indirmez tabi

bu yönünü taktir ediyorum açıkçası erdoğanın..
bir zamanlar turgut özal'a söylenenler şimdi de ona söyleniyor. özal'ı zehirlediler, ona ne yapacaklar bakalım.
özal'ın zehirlenmediğini herkes biliyor ama abi taşağı kokusundan sarhoş olmuş büzüğü gevşekler bir başka haini korumak için bu yalan mağduriyeti uyduruyorlar...

evlerinden toplatılacakları günler de gelecek inşallah...

bu denli hainliğin bir bedeli tarih boyunca olmuştur...
servetinin hesabını veremeyen, hakkında bilet kalpazanlığından dava süren tip.
12082 girdi yapılmış bunların büyük bir kısmı memnuniyetsizlik dolu ve hala ölmemiştir.
aile terbiyesi almamışlar tarafından turgut özal'ı sevenlerle beraber, sevenlerine hakaret edilen kişi. çok şükür ki millet her seçimde okkalı bir tokat indiriyor bunlara. Bu tokadı önceleri özal yoluyla indiriyordu, şimdi de tayyip yoluyla indiriyor.
Edit: hakaret edenlere indiriyor. The godfather'e teşekkürler.
(bkz: aşk)
(bkz: başbakan aşkı)
Boşbakanın tekidir.
12 12 2012 tarihinde 112 açılışa birden ankara dan imza atmış şahsiyet. yalanlarını cahil cühela yiyesice.
sen artvin de koca baraj yapacaksın, açılışını ankara dan yapacaksın?
gidip orada gövde gösterisi yapmaz mısın be?
zamanında durduk yere hopa ya gidip oraları karıştırıp provoke etmedin mi?
metin lokumcu nun ölümüne sebep vermedin mi?

şimdi neden böyle büyük bir açılışı uzaktan yapıyorsun?
http://www.ilk-kursun.com/haber/130440 okuyalım...
12.12.2012 günü 112 dev proje açılışı yaptığını iddia etmiş, lakin yalan söylediği meydana çıkmıştır.
http://sozcu.com.tr/tayyi...akam-oyunlari-komedi.html
yüzüne bakıp,konuşmalarını dinlediğim zaman aklıma bülent ecevit,ismail cem ve göremesem de ismet inönü gibi devlet adamları geliyor.bu ülkenin insanları bu insanlara da yüksek oylar kazandırdılar ama hiç benimsememişler aslında o kültürel birikimi,efendiliği,ciddiyeti.kara oğlan mara oğlan demişler ama belli ki şair kimliği hoşlarına gitmemiş,yazık.2002 den beri aslında gerçek başbakanını bulmuş bu ülke,cebinden çakı çıkarırken,hay huyt derken hatta ananı da al git derken bile kendini görmüş onda.biz o ingilizce konuşamayıp da ağzından çıkan van minut lafından utanırken kahvelerde alkışlamış benim ülkemin insanları.türkiye'de artık okuyan insanlara,sanat düşkünü demokrat insanlara "izin" veriliyor şu an daracık alanlarda,anadoluda bu tip insanlar artık tutunamaz halde.anadolu'da birçok şehirde neden opera, bale yok desen ve bu vaadle belediye başkanı adayı olsan yüzüne kahkaha atarlar adamın.
kurtulmak istiyorlar tayyip erdoğan'dan,üzgünüm ama o gitse bile artık bu saatten sonra daha serti,daha radikali gelir.hiç umut yok.bu ülkenin başına artık kazara da olsa entellektüel birikimi olan birisinin gelmesi imkansıza yakındır.bitmiştir yani.
ülkeye monarşi getirmeye çalışan faşistlikte çığır açmış söz gelimi devlet adamı. bu adamı padihşah olarak görmek isteyenlere ne demeli, acı bir durum.
insanlar cahil de olsa, köylü de olsa, göbeğini kaşıyan adam da olsa, din istismarına maruz kalmış da olsa hatta deli bile olsa yanlışta ittifak yapmazlar fıtrata ters bir şeydir. hülasa 50 yıl sonra 10 yıl aralıksız olarak , seçimle gelerek ülkeyi yöneten siyasi partinin genel başkanıdır.
Bugünlerde milliyetçilerin kaçması muhtemel oylarına sırnaşmaya başlamıştır. Halktaki sessiz rahatsızlığı hissetmiş gibi. Yiğidi öldür hakkını ver, adam yıllardır halkın nabzını tutmakta çok başarılı, şimdi de nasılsa o sıkıntıyı hissetmeye başladı.

Dün ilk defa, koyu Akepeli bir tanıdığımın, "bu adam biz Türkleri sanki pek sevmiyor, ben yanlış mı yaptım acaba" diye dediğini, hafiften olsa da sorguladığını şu karnıbahar kulaklarımla duydum; anladım ki koyunlar da ara sıra düşünebiliyor, zoologlara buradan duyurmak isterim.
Tayyib: Temiz, hoş, güzel. Kur'an'da, Allah'ın ve Resûlü'nün kendisine izin verdiği şey. Helal. Güzel ameller.

recep : Ay takviminin yedinci ayı, üç ayların birincisi.

1. Gösterişli, heybetli. 2. Arabi ayların yedincisi ve kutsal sayılan üç aylardan birincisi.

erdoğan : Doğuştan Yiğit, Yiğit Doğan; Güçlü, Kuvvetli, Mert, Yiğit, Yürekli, Cesur;

yani ne açıdan bakarsanız bakın kalite kokan insandır. ayrıca (bkz: türkiye cumhuriyeti başbakanı)
koku tamam da kalite ; olmamış...
mustafa kemal atarük'den sonra ülkemizin şüphesiz en büyük lideri. selam olsun kendisine.
Yarın Konyadaki Şebi Arus ( Mevlana'nın ölüm günü - Şebi Arus mutlu gün demek aslında ) gününe katılacak olan ama 10 Kasım günü Atatürk'ü anmamak için saçma sapan ülkelere saçma sapan bahaneler ile ziyarete giden başbakan.
görsel
sol frame de istenmeyen insan. yankee go home.
akp nin başkanı, haysiyetsiz, kişiliksiz, yalancı, oy için her şeyi yapabilen, dinci bir kişi. kendisini, hiç sevmem. devleti, soymaktan başka, hiç bir şey yapmıyorlar. 1.5 tl ye aldığımız benzini, 4tl ye satıyorlar. vergiler desen, her zaman zamlanıyor. ama memur maaşı, ne zammı, sürekli düşüyor. yazık bu halka, gerçekten çok yazık.
En son "genç bekarlar, evlenin artık üç çocuk diyorum evlenin diyorum" diyerek artık iyice yatak odalarımıza hükmetmeye başlamış başbakan.

(bkz: genç abazalar rahatsız)
çok sevgili, değerli saygı değer türkiye cumhuriyeti başbakanı.

evlenme konusundaki teşvikini çok beğeniyor ve destekliyorum 27 yaşındayım hala bekarım ve evlenmeme yardımcı olursa çok sevinirim. çevresinden tanıdığı biri olur, akrabası olur, çok sevdiği bir yakını olur. ancak birde aylık 7.000 lira kazanabileceğim bir iş istiyorum kendisinden malum evim yok kira vereceğim ve 3 + 3 yani 6 çocuk yapacağım bu memlekete. onun yetiştireceği anavatanın sunağında liderliği ile pekiştireceği çocuklarımın ancak karnını doyura bilirim.

saygılarımla
Kendi adıyla anılan üniversite vardır.( Benim de okuduğum üniversitedir).bütün fikirlerine katılmasam da saygı duyduğum adamdır.
allah başımızdan eksik etmesin.

amin.