bugün

Her geçen gün daha fazla oy kaybeden akp genel başkanı. Kendisine ilah gibi tapan kitle, helvadan yaptığı putları yiyen Araplar gibidir. O kitlenin aç kaldığında gözlerinin hiçbir şeyi görmeyeceğini birinin reise hatırlatması gerekiyordu.
https://twitter.com/benne...tatus/1400570717977128964
(resim:#1)
Habire gaz buluyor müjde veriyor efenim durduramıyoruz.
cumhurbaşkanımız başbakanımız türkiyenin prisedent'i.
Sadece Dindar görünümlü.
kemalistleri kısmi felç yapan her seçim alayını sandığa gömen atadan bile on gömlek üstün vasıflı liderdir. net..
Eskiden iyi bir hatip olduğunu düşünürdüm, geçen TRT’in canlı yayınında gördüğüm kadarıyla artık hitabet özelliğini de kaybetmiş, promter olmadan bir hiç. Rakipleriyle canlı yayına çıkmamasının nedeni sanırım bu, iyice yaşlandı reyiz.
Sinovac asisi oldum dedi.
Simdi de biontech diyor.

Iki lafindan birisi yalan.
bu adam kendi siyasi emelleri uğruna koca bir ülkeyi dibe sürüklüyor.
lebaleb reis.
Her zaman doğruları söyler dünya liderim.
görsel
fakirdi, güçsüzdü.
büyük bir savaşa başladı.
türkiye'yi süper güç yapacağım dedi.
yapamazsın dediler.
yapamadı.
Dün gerçekleştirilen afrin saldırısında 13 şehidin baş sorumlusudur. Diğer sorumlular ise hala bunlara oy vermeye devam edenler. Allah kahretsin!
görsel
Soldan sağa,

Jacop Kingston: ABD hazinesini 516 milyon dolar dolandırdı.

Sezgin Baran Korkmaz: Kingston kardeşlerin dolandırdığı milyon dolarları Türkiye'de kurduğu şirket üzerinden akladığı için Avusturya'da tutuklandı.

Recep Tayyip Erdoğan: Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı, yol yabdı. (mecazi anlamda)
görsel
hala en az %30 almaktadir. anketlere göre.
Reisim sabret, millileriz isviçre'yi sikertecek.
görsel

Reis yokluğun adını moda yapmış. Asıl şimdi sıçtık işte.
Balık burcudur.
reis az önce gece mekanları 12 den sonra kapanacak kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yok dedi.
pavyon sahibi olsam kendimi gider ak sarayın önünde yakarım. bu ne rezalet.

sizler siyasal islam gereği eğlenceyi haram görebilirsiniz ancak bu ülkede herkes akp değil.
iyice arabistan republic oldu ülke.
psikolojisi bozulmayan bordo berelidir.
reis çok doğru konuşmuş. evet.
görsel
Türkiye’de en çok para kazanan,
Ne isterse yapılan devlet memuru.
kendisine hayran olmamak elde değil. çok ciddi söylüyorum bunu.

şu gün şu ortamda seçim olsa %2den fazla oy alması anormal karşılanması gereken bir insan hâlâ anketlerde %30-35 çıkabiliyor.

ülkede hâlâ ve hâlâ minimum 3 kişiden 1i akpye oy veriyor. bu salt halkın aptallığıyla açıklanabilecek bir durum değil. inanılmaz.

merak ediyorum. akpden rant sağlayan kişiler haricinde bi insanın bu adama oy vermemesi için daha ne olması gerekiyor?

yağın 80 lira, en ucuz peynirin 30 lira olmasını, çözüm süreci diye bir sey icat edilmesini, bu süre zarfında pkklıların hendek kazmasını, sınırda davullarla zurnalarla karşılanmasını, havaalanına kürdistan bayrağı asılmasını ve yazsan karakter sınırına takılacak binlerce şeyi mi bekliyorsunuz artık oy vermemek için? swh.
Kendisini bulunmaz Arap kumaşı sanan devlet memuru.
rizelidir. başka söze gerek yok.
karadeniz familyası ülkenin belindeki kambur malesef.
güncel Önemli Başlıklar