bugün

başbakan'ın oğludur. babasının torpiliyle mamalanan biridir.

askerlik, yan gelip yatma yeri olmadığı için çürük raporu alabilir..

taksim'de trt sanatçısını ehliyetsiz kullandığı aracıyla ezerek hayatını sonlandırır. Tez şekilde belediye ekipleri cesedi ortadan kaldırır, lastik izlerini bertaraf eder, ve 3 ay öncesinden verilmiş gibi gösterilerek ehliyet tahsis edilir..

ve bunlara rağmen ve bilinmeyen perde arkası olayların akabinde bunun babası, dini siyasi malzeme haline getirerek, sözde Allah korkusuyla yaşayan kul imajı sergiler..
manevi babamdır. bu yüzden ben de ulu önderimizin, en sevgilimizin, en büyük başbakan bizim başbakanımızın, müslüman ve namaz kılan yüce önderimizin, son führerimizin bir oğlu sayılırım. bu yüzden de kendimi dahil ettiğim gruptur. hem ülkeyi de kalkındırdı ne güzel vergiler güncellendi tam ağzımıza layık oldular artık daha rahat alacağız (maaşlarımızı). hem o da yetmezmiş gibi terörü bitirdi kınadı kınadı ve güzelce bitirdi! var ol yüce insan! var ol büyük başbakan! sayende bütün dünyanın örnek aldığı bir ülke olduk. sayende en kaliteli kağıt parayı biz üretiyoruz oh ya nasıl mutlu oldum yine ben namaz kılıp geliyorum ulu önderim için. siz de bunları düşünün iyice...

hepimiz o'nun evlatlarıyız!!!!

viva erdoğan!!!
(bkz: pezo oğlu)
muhtemelen bu sözlükte moderatördür.
kiziroğlu mustafa bey.

şaka lan şaka, hepi topu banker bilo.
gemicikleri olan burak ın biladeri olan bilo.