bugün

(bkz: orgy)
Ahaha yalak trabzonsporlularin bir baska yalak fenerbahce taraftarinin ismini statlarina verecek olmasi durumudur. guldurmustur.
biz 100 metreyi 9.72 de koşmayı da biliyoruz.
şike şike diye inleyen şahısların yaptıkları onursuzluk.
(bkz: baader meinhof komplex)
inşallah Sn. Cumhurbaşkanımızın ismini taşıyacak modern bir spor kompleksidir. Ak parti döneminde yapılmıştır. Kudurun ulan geliştiriyoruz elele bu memleketi.
ağzına paralel lafını alanların, yeniden yargılama adıyla şikeyi aklamaya çalışanların, erdoğan'ın yalakası 12 numaraların mensubu olan fenerbahçe,

biz diğer kulüpler gibi devletten yardım almıyoruz ama stadı yaparken hükümetin desteğini gördük başbakanımıza teşekkkürler diyip başbakanın adı olan kasımpaşa stadına giren, o olmasa dımdızlızlak ortada kalan beşiktaş ve çarşının,

spk dan güzel pay çıkaran ve krizi hafifleten 17 milyon tl vergiden muaf edilen ve devletin ihalelerde olayı kolaylaştırmak için toki yi devreye sokup stadın yapımına yardım ettiği galatasaray...

trabzonspor'a devlet desteği vırvırı çekmesin !

not: kendimi bildim bileli holigan boyutunda galatasaraylıyım. tarafsızlığı da biliriz gerektiğinde.
Trabzonspor'u sezon sonunda 4'üncülükten 3'üncülüğe yükseltecek süper gelişme.
Belediyeden onay çıkmıştır. Trabzonspor'un yeni stadyumunun adı, koyu bir Fenerbahçeli Cumhurbaşkanının adıyla anılacak. Koyu diyorum çünkü kupanızı da koyuvermediğinden. Bedava etin yahnisini böyle yediriyorlar. Tüm gizli Fenersever Trabzonlulara hayırlı uğurlu olsun.

http://www.haber61.net/re...por-kompleksi-191767h.htm
şike şike diye zırlayanların, şike sürecinde fenerbahçe'nin yanında yer alan adamın ismini kendi stat arazilerine vermelerinin örneği.

daha da şike diye zırlamayın aha da, görüşünüz tayyip'le aynı.

yani fenerbahçe şike yapmadı diyorsunuz. böyle giderse o kupanın sapında tutmaya devam edersiniz...
trabzon büyükşehir belediye başkanı orhan fevzi gümrükçüoğlu'nun akyazı spor kompleksi'nin ismi için trabzon büyükşehir belediye meclisi'ne öneri olarak sunmuş olduğu ve 8 red oyu karşısında tüm akpli meclis üyelerinin onayıyla kabul edilen isimdir.

kompleksin ismini belirleme aşamasında trabzonspor yönetim kurulu veya trabzonspor kamuoyu'nun fikir beyan etmesi söz konusu olmamıştır.

sadece ve sadece cumhurbaşkanına yaranma duygusu ile hareket eden kendini bilmez akp'li bir belediye başkanının hadsizce bir eylemidir.

trabzonspor taraftarları ve kulübü konu ile alakalı olarak rahatsızlıklarını dile getiren açıklamaları konunun gündemde olduğu süre boyunca yapmışlardır ve yapmaya devam etmektedirler.

http://www.trabzonspor.or...mp;IND=16322#.VBgjMvl_uO4

akyazı ahmet suat'tır, şenol güneş'tir.
şikeci hırsızların ismi verilemez.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar