bugün

Şüphesiz...

görsel
Nerede gereksiz is var, rte orada. bu noktada essizdir.
ülkemizin parça parça satan daha eşsiz biri yoktur. doğru önermedir. (bkz: anne koş tespit sıçtım)
geçmişte söylediği şeyin tam tersini bugün ustalıkla söyleyip her dediğini de yutturmak konusunda eşi benzeri olmamasıdır.
muhakkak eşsiz olduğu noktlar var tabii ama liderlik kesinlikle değil. belki güzel bi manavcı olabilrdi.
öcalana yakında ulusa sesleniş okutturacak kadar terörü sonlandırmıştır,geliştirdiği(!) devleti kaça böleceği merak konusudur.
2002'den beri, AKP kurulduğundan beri türkiye'nin başında.
bir eşi varsa o da cumhuriyet tarihinde değil, osmanlı nın yükselme devrinde yaşamıştır.
bu kadar çapsiz ve kültürsüz oldugu halde basbakan olabilmisse; bu onun basarisi degil Türkiye'de muhalefetin cok daginik ve zayif olmasindandir.
dogrudur. esi benzeri olmayan bi diktatördür, ama türk halkının özellikle iyi eğitim almamış kısmı bunu anlayamayacak kadar kültürsüz ve hayattan kopuktur
Herkes hak ettiği şekilde yönetilir sözünü tamamen dengeleyen tespittir ayrıca. Böyle embesil, koyun sürüsünün başına bi dansöz lazımdı. Bi söylediği tutmayınca öbür türlü konuşuyor bunlar alkış kıyamet.. Atatürk ile liderlik yarışına sokabilen mallar olması çok keyif verici lan. Cehalet ne kadar düşkün gösteriyor insanı. Atatürk'ün var ya ? O tuvalette sıçtığı bokun içindeki domates kabuğu kadar lider olsa razıydım.
Dünyanın 31. harikası
allah uzun ömür nasib etsin, her ulusun başına böyle lider gelmez, ne kadar şükretsek azdır.
Keşke önceden bir benzeri olsaydı da bizde başımıza gelecekleri görüp ona göre önlem alsaydık.
gece gece guldum ya allah senden razi olsun valla iyi kafa yapmissin, rte'yi tanimayan da gercek sanir boyle hop inanir dalga geceriz hep beraber. sen tum bunlari gercekmi sandin deriz, rte lan bu nasil inandin diye kafa yapariz. sonra oturur maklube yer amerikadaki bunak adamin kitaplarindan bir tane acar okuruz uykumuz gelince yatar uyuruz.
ne diye alırsınız ki şöyle allahın gerizekalılarını sözlüğe.
gülmekten öldüren iddiadır.
evet eşsizdr. bugüne kadar söylediklerinin tam tersini yapmakta üzerine yoktur.
dogrudur. turk pasapotumu cope atmama neden olmustur
cem uzandan bile fazla cebini doldurabilmiş ve buna ramen halkı halen kandırmayı başarabilen lider kişidir. cebini doldurma bakımından eşsiz olan lider recep tayyip erdoğandır.
Rte'nin hala elizabeth takıldığı, manuel çalıştığı iddiasıdır, yalandır efendim.
artık böyle başlıklar beni sinirlendirmeye başladı.
insanlar orada bu adamın yaptığı piçlikler yüzünden hayatını kaybetti bugün bile.
hala gelip böyle troller böyle başlıklar açabiliyor.
siz nasıl vatandaşsınız yahu hiç mi vicdanınız sızlamıyor sizin.
sizin gibilerle aynı havayı soluduğum için utanıyorum.
doğru bir önermedir. öyle bir eşsizsizdir ki böyle bir canlı daha dünyaya gelmeyecek. acaba, anne ve babası ne günah işlediyse bu hale gelmiş garibim.
BADNIN KOPEGII OLURSA SISR BUYUR TABI BALON OLARAK ISI BITIENE KADARDIR. AYNI APO GIBI ISI BITINCE HOPP SIZDE KUCAGIMIZA !
evet halka zulüm etmek konusunda eşi benzeri yoktur. acımasızlık konusunda da eşi benzeri yoktur. kendileri vicdansızdır. kendini bir şey sanıp halkla inatlaşmaktadır. tayyip yanlıları hala bu durumu görmezden gelip orada direnen insanlara faşist demektedirler. bu kadar mı kör bu insanlar. ölenleri, yaralananları göremiyor mu bu millet. gerilikten bu kadar mı memnunlar. kısıtlanmaktan bu kadar mı memnunlar.