bugün

kimseyi ilgilendirmeyen ama illa ki ulu önder'e çamur atma niyetinde olanlara "yüksek dereceli bir memur maaşı ne kadarsa işte o kadar!" diye cevap verilmesi makbul olan maaştır. bazıları gibi devletin kasasını, topraklarını zimmetine geçirmemiştir! kendi hesabında tek kuruş haksız kazanç bulun ben sözlükten yazarlığımı sildiririm. o kadar da büyük konuşuyorum!

bugünlere; samimiyetiyle, haram lokma yememesiyle, allah korkusuyla, itikadıyla, halk sevgisiyle gelmiş bir başbakana çamur atmak da arsızlıktır, yüzsüzlüktür zaman zaman kansızlıktır!!!!
şaka gibidir.
ASGARi ÜCRETLi BiR KiŞiNiN 3,5 YILLIK KAZANCI KADAR OLAN TUTARDIR.
türkiye cumhuriyeti başbakanı'nın maaşı, 10 bin tl civarıdır.
olması gereken budur yani. bu da, büyükşehirlerde çalışan, orta düzey bir yöneticinin maaşı ile eşdeğerdir.
sgk'da bildirilen tutar tabii. hortum masraflarını bilemeyeceğim.
Maaş almıyordur sayın başbakanım ülkemiz için gönüllü çalışıyordur. *
10 bin + yolsuzluklar.
açık çek olarak alınan maaştır. devletlümüz ne uygun görürse onu yazar her ay.
resmen (çocuklarının serveti hariç);
"a - taşınmaz mal bilgileri: 1-arnavutköy-bolluca köyü 376 metrekare arsa (40 bin ytl)
2 - güneysu-dumankaya köyü 2. bin metrekare arsa (10 bin ytl)
b - banka ve menkul değerler: 1-banka hesaplarında 1 milyon 361 bin 290 ytl
(şirket hisselerinin satış geliri, emekli ikramiyesi, emekli maaşı ve milletvekili maaşlarının toplamı.)
2- nezdinde 120.000 abd doları
c- eşine ait taşınır mal bilgileri: 1-2006 model wolkswagen passat otomobil,
2- muhtelif takılar (35.640 ytl)".

bu kadar ve gayri resmi olarak milyarlarca dolar birikim yaptıran helal (gülmeyin lan!) maaştır!
mal varligini yaptigi maastir. Yillarca Disinden tirnagindan biriktirmis. Emekci bosbakan. Hanimi hergun patates haslamis koymus onune. Birikim yapmislar.
14 bin lira olduğu söyleniyor.
asgari ücret + ssk.
maaş aldığını zanneden yazarların varlığını göstermiştir. olm adam ülkeyi parselledi lan.*
Sadece ve sadece 32 milyar (dolar)otuz iki milyar dölar.
32000 tl + örtülü ödenektir.
Sabah sabah maaşı ' naaşı ' diye okuyup, bir ben heyacan yapmış olamam değil mi ?
32.000,00TL olan muhtemelen net olandır. Gss emekli sandığı, GB damga vergisi, malullük yaşlılık primi derken brüt 50.000, 00TL civarıdır. brüt ise 20 23 arası eline geçiyor dur
adam maaştan değil örtülü ödenekten götürüyor malı.
74.500₺'cik.
https://www.sozcu.com.tr/...;utm_campaign=ilgilihaber
Çoğu insandan daha çok kazanıyor
Ekonomi onun için sorun olmaz
Olsaydı onların doları varsa bizim de Allah'ımız var gibi absürt sözler söylemezdi.
kılıçdarın özel uçak maliyetinden kat be kat az olan maaştır.
maas ta mi aliyor? Yani yengemize 50 bin dolarlik cantalar falan maasla aliniyor diyorsunuz....hmmmm. tamam...
Maaş önemli değil diğerleri

Neyse Silivri soğuktur şimdi.