bugün

sabah gazetesi ve beyaz tv yorumcusunun taşlı saldıraya uğramasıdır. aracına taşlı saldırı gerçekleşmiştir. aslında yorumcu falan değil bu adam. bildiğin akp basın organı gibi çalışıyor. yalaka medyanın bayrak tutanı. ama insan yine de yazık demekten alamıyor kendini sonuçta devlet hazinesinden gidiyor araçlara ödediğimiz tüm paralar. araca birşey oldu mu acaba?

http://www.netgazete.com/medya/622372.html *
bugünü milli yas ilan ediyorum.

iştahım kesildi, tüm gün yatar uyurum artık.
ehehehehe.
rasim beyin aracı maddi zarar görmüştür, bu demek oluyor ki ; emekli, dul ,yetim ve bizlerden alınan paralara kesilen vergilere zarar gelmiştir, içimiz acıdı efendim. Rasim beyin daha dikkatli olmasını temenni ediyoruz, biz 3 kuruş maaşımızdan havadan sudan ve vergimizden verdik efem o paraları.
diğer yandan korkum arabaya gelen hasar için yeni vergiler çıkmasıdır.
bir can, bir başka cana kastedildiğinde eğer buna seviniyorsa ..vay halimize.
Demokrasiye darbedir, evet. Çok sesliliğe saldırıdır, yersen.
bundan sonra akp'ye daha bir coşkuyla hizmet etmesini sağlayacak olaydır. psikolojik olarak öyle.
yalan haber...

biri tweet atmışmış, öyle dediymiş, başkası da duymuşmuş...

el kadar çocuğun ölümüne kılıf dikmek için kılıf arıyorlar... hep aynı numara yemeyin artık. suçları ayyuka çıktı mı yalandan mağduriyetler pompalıyorlar.

ayrıca rasim ve benzerleri sokakta can çekişse bir yudum su verenin de avradını...

zalime merhamet, mazluma zulümdür.

meydanlarda insanlar öldürülüp, sakat bırakılırken bu ve benzerleri "ekranlardan "vur, vur, vur" diye tempo tutuyordu...
kastedilen rasim ozan kütahyalı' nın canı ise üzülmek pek de mümkün görünmüyor. rasim ozan Kütahyalı bunu televizyonlarda karısı ile birlikte hergün yapıyor.
bu ülkeyi sahipsiz sanmasının sonucudur.

sen çık Atatürk hakkında at tut ağzına gelini söyle, adamın ağzına sıçarlar...
kamu malına zarar veren boş beleşlerin devlet hazinesi boşa gidecek diye üzülmeye başlamasına sebebiyet veren olay. Bak sen şuna yaa.
deri pantalonlu , üstler çıplak , eller eldivenli miymiş ? arabaya işemişler mi ?
rok un "cinsel organlarını çıkartıp arabanın kapuna sürttüler çok korktum" diyerek şikayetçi olduğu saldırıdır.
son taştan önce bir adet ''haydaaaaaa'' dedi mi merak ediyorum.
kim yaptıysa elleri dert görmesin.
Kaza sonrası hangi işi yapacak merak edilendir.
kafasına gaz kapsülü gelmediğine göre endişeye mahal olmayan durum.
maşası olduğu çocuk katilleri; bizim ödediğimiz vergilerle arabasını yenileyip, maldivlere tatile yollarlar moral için, bişeyciği kalmaz rok cuğumun..

(bkz: şeytan taşlama)*