bugün

tanım : adı rasim olaran bireye, çayları getirmesi için seslenmektir.

-rasiim çayları getir.
+getireyoom.
aslında bu bireylerın adlarının rasim olmasından ziyade göbek isimlerinin ne olduğu çok merak edilen bir husus olduğu kanatinde olan insanlardan nefret eden bu bünye "- kalk ta kendi çayını kendin al lan dürzü" söylemlerini, dilinde tüy bitmişcesine serzenip dillendirdiğinde genelde kötü insan olarak gösterilir parmakla. e tabi bu konuyla aslında hiç bir ilgisi olmayan sevgili ben genel olarak rasimlere "- ulan ne işin var çaycılıkta. - git adam gibi bir işe gir. - kriz dediğin bok gibidir her götün başına gelebilir." tadında hususları beyan edip olaya psikolojik olarak yaklaşmayı yeğelerim.

gördünüzmü sevgili mümtaz yazar efendiler bu söylemim de bu konuyla alakası yok ama artık biri şu "- rasiim çayları getir." diyen insanlara bir dur desin. a tabi rasim salaktır. avanaktır. (bkz: salak ile avanak)'tır. o zaman bana söz düşmez. hatta bana hiç söz düşmez. rasim'in bileceği bir iştir. yada değildir. hayır böyle giderse rasimler bi 50 yıl sonra ya tamamen yok olacak yada dünyada 3. 4. sınıf insan muamelesi görüp doğal yaşantılarından uzaklaştırılacaklar. çünkü bu zaman zarfında teknolojik olarak rasimleri geride bırakan bir icat var olacaktır.. (bu icatları 50 yıl sonraki anlatımımda anlatılacağın dan ötürü bu entry de işlenmemektedir.)